Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Számotokra milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen az ideális lány külsőre és belsőre? Mindenki személyes vélemény érdekelne

Figyelt kérdés

Tehát mi az ami fontos, hogy meglegyen a lányban külsőleg és belsőleg?

Mi számít nagyon a külsőben? (pl, haj, arc, alak, magasság, bőrszín)

Bőrszín alatt arra gondolok, hogy nekem pl kifejezetten fehér bőröm van és lesülni se tudok nagyon. Viszont sokszor látok szép barnább tónusú lányokat, aki ugyanúgy fehérek csak mégis szebb a bőrük.

Írjatok lécci kort is hozzá. Ha pedig van itt leszbi lány akkor, az ő véleményük is érdekelne.



2019. febr. 24. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

De miért? Mitől lesz neked attól jobb az életed leírom én milyen lányra vágyom???

Most ezeket akarod lemásolni vagy mi? Ha azt mondom a szőkék csúnyák akkor te is ezt fogod gondolni?

Ennyire nem vagy határozott és nincs véleményed semmiről? Mások tollával akarsz ékeskedni? hát gratulálok ember taps taps

2019. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Ezeket a kérdéseket annyira nem értem. 😂 Most pl. felteszi valaki a kérdést Vas megyéből, arra válaszol egy Békés megyei. A Vas megyei hogy lesz beljebb attól az infótól, hogy egy Békés megyeinek mi tetszik?
2019. febr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem igazán tudom leírni, hogy mi az ami bejön egy lányon, hiszen nem a haja színe, magassága, szeme színe stb:. az ami meg fog.

Külsőleg egy bajon van, ha a lánynak a haja rövid. De nem a vallon erő, hanem az, amikor tényleg nagyon rövid. Nekem úgy már nagyon fiús... És hat remélem érted.

Meg hat ugye az arc, de ez teljesen relatív, hogy kinek mi jön be.

Belsore is elég elfogadó vagyok. Csak nem szeretem, ha valaki túlságosan maximalista (nem arról van szó, hogy minden nap ötös őket hoz a suliból, meg stb, hanem az, amikor már nem lazul a munkája mellett. Amikor az az elete, vagy a tanulás)

Vagy ha túlságosan hisztis.

Meg ha csak a penzemet akarja, de ezt úgyis hamar eszreveszem

2019. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem az önbizalmamat akarom ezzel a kérdéssel növelni, vagy ilyesmi. Egyszerűen érdekelnek az itt fent levő különböző srácok különböző véleményei.

A 3-asnak köszönöm, ilyesmi válaszokat vártam. N

Nem tudom mi a gond a kérdésemmel, mert én is szívesen elmondom bárkinek a fiú ideálomat..

2019. febr. 24. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Az az ideál, amit most leírok, az nem azt tükrözi, hogy ilyet várok el, mert tisztában vagyok azzal, hogy én se vagyok egy Dzsórdzs Klúni:


Haj: A hajszín az nagyon mindegy, csak ne legyen rózsaszínre vagy lilára vagy kékre festve, mert az szerintem kicsit túlzás.

Bőrszín: Nem szeretem, ha valakinek túlságos fehér a bőre de nem kell nagyon barnának lennie.

Szem: A színe teljesen mindegy, az a lényeg, hogy ha belenézek, akkor értelmet lássak.

Orr: Ne legyen karvaj, de ilyen malackaorr se legyen

Száj: Az a lényeg, hogy ne legyen mindenhol leszakadva a bőr hanem ápolt legyen.

Mell: Ne legyen túl nagy, de azért legyen mérete, olyan C kosár kb, ami nálam ideális.

Has: Ne legyen kockás, de ne legyen pocakos se, meg zsíros

Fenék: Na igen... Itt kezdődnek a nagyobb elvárások :D

Ezt nem szükséges leírnom, csak legyen jó :D

Láb: Nem kell izmosnak lennie, sőt szeretem a kissé vastagabb combú lányokat, az olyan szexis na... :D

A kézfej meg lábfej meg ujjak meg ilyenek tök mindegy csak ápolt legyen és kész

Magasság: Nálam legyen alacsonyabb (183cm) de nem zavar ha valaki alacsony, de akkor legyen arányos a súlya a magasságával, mivel az alacsonyabb lányok nekem imponálnak, ha nem ducik

Belsőre legyen kalandvágyó, legyen humorérzéke, legyen kicsit perverz, szeresse a metál és rock zenét, de legalább ne mulatóst hallgasson könyörgöm! :D

A többi belső dolgot így előre nem nagyon tudnám leírni mert nehéz

2019. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

ja és az első válaszolónak annyit üzennék, hogy eléggé sokat magyaráztál bele a kérdésbe. Szerintem a kérdező kíváncsi volt arra, hogy milyenek az ideálok úgy általánosságban. És előző voltam, korom 16

Csávó vagyok.

2019. febr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Külső: normális öltözködés, nem az az "adok magamra hogy mindenkinek tetszek", tetszen az arca legyen visszafogott, és külsőre kb ennyi. (Ez titok, de az "ideálom" sötét haju sötét szemű :P)


Belső: Ne legyen csitri mint a legtöbb mai lány, (magyarán csak nem az a neten pózoló ribisen viselkedő lány 500 facebook ismeretlen ismerőssel:) ) kedves elfogadó hűséges. Ha engem nézünk még az is fontos hogy mindenbe én legyek neki az első és az utolsó, tudja mit akar (nem egy 2hetes/éves "kapcsolatkát". Lehessen vele viccelődni, bízzon bennem stb, ezek az alap dolgok amik a mai lányokra egyáltalán nem igazak ezért esélytelen ilyet találni 14-18 éves lányok között.(főleg egy visszahúzódó srácnak). Ez az "ideális" csak sajnos nem a mai világba. 18f

2019. febr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én pedig olyan lánynak tartom magam, mint amilyet az előző válaszoló írt, mégis az a tapasztalatom, hogy a legtöbb mai fiú pont az ellenkezőjére vágyik...A hozzám hasonló hosszú kapcsolatra vágyó lányokat észre sem veszik..
2019. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!