Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak barátság a részéről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátság a részéről szerintetek? (Hosszabban lent)

Figyelt kérdés

Szóval, én 12 vagyok, Ő 13.

((Ő= Xy, mert a nevét nem akarom leírni))


Osztálytársam, és már évek óta tetszik.

Ő is mondta már, hogy tetszem neki, de olyan, mintha ezt csak úgy mondaná, és nem lenne igaz. Ugyanúgy viselkedik velem, mint a többi lánnyal, és amikor pl. Messengeren beszélünk, akkor is csak 'sziamizu-hellosemmiveled-semmi'-ig tart a beszélgetésünk.


Kb. 1 hónapja, nem voltam suliba 2 napig. Amikor már mentem, azt mondta az egyik barátnőm, hogy "azt mondta az xy, hogy küldjek neki képet rólad, mert te vagy a háttérképe.. és ezért nem mutatja senkinek a telóját."

Mivel a barátnőm nem tudja, hogy xy tetszik nekem, csak annyit mondtam, hogy "ez hülye"..


Kövi nap -> Tesi óra:

Xy elkezdte mondani, hogy a haverjának, a barátnőm a háttérképe, és biztos, hogy tetszik neki, mert ha nem tetszene neki, akkor miért lenne a háttere?! Ezen elgondolkodtam akkor, de most már nem hiszem hogy bármennyire is tetszem neki..


+Vannak az osztályban olyan lányok, akik biztos hogy piszkálnának, ha elmondanám xy-nak, hogy tetszik nekem.


Xy-nak amúgy tetszett a barátnőm is..


▶Szerintetek mit érez irántam a srác?◀


⏩Ha válaszolsz, írj légyszi kort is⏪


[Ha nehezen lehet átlátni, vagy a fogalmazással van baj, akkor bocsi, csak fáradt vagyok egy kicsit😅]



2018. márc. 4. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy szeptemberben már másik suliban kezdek
2018. márc. 4. 22:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs értelme, hogy foglalkozz egy ilyen fiúval. A leírtak alapján még nagyon éretlen. 13 éves korban vannak sokkal normálisabb és érettebb srácok. Szerintem a fiúnak csak most érnek a hormonjai és azt se tudja, hogy mit csináljon... Szóval én azt mondanám, hogy ne törődj vele és maradjon ez csak barátság.
2018. márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. amióta kiirtani a kérdést, elkezdett szívemnek üzenni ("üzenet* ❤).. nem tudom hogy érthette.
2018. márc. 5. 20:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Szivekkel** bocsi félreirtam
2018. márc. 7. 15:48
 5/5 anonim válasza:
Mi lett?
2018. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!