Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra szeretném kezdeni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra szeretném kezdeni az exemel. De nem tudom hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Közös megegyezés alapján szakítottunk mert hát közép iskola meg minden és nem volt időnk egymásra igaz én hoztam fel a szakítást de nagyon meg bánta nagyon hiányzik és nagyon szeretem de akkor így láttam jobbnak. Nem tudom hogy írjak rá hogy kezdjek el vele újra beszélgetni.

16F



2019. ápr. 8. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen írj rá lazán, mint egy régi barátra. Kérdezd meg, hogy mi történt vele, mik történtek vele az elmúlt időkben. Írd meg neki, hogy most jöttél rá, hogy hiányzik neked Ő. Az a lényeg, hogy először, mint egy barát úgy viselkedj vele. A barátzónára hajts. Aztán még kialakulhatnak a dolgok, de előbb újra meg kell ismerned.
2019. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!