Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bolondítsam magamba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bolondítsam magamba mégjobban az exem? 17/L

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtünk újra beszélni, mondta hogy még nagyon szeret, megbánta nagyon, hogy szakított és látom is rajta hogy bizonyítani akar, de én azt akarom, hogy mégjobban oda legyen értem, mivel érjem ezt el? Én is szeretem még, de nem akarom egyből beadni a derekam, azt akarom, hogy küzdjön értem.

2019. ápr. 9. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Egy kapcsolat 2 emberen múlik, tehát te is hibás voltál, hogy szétmentetek. Szeretitek egymást, te meg játszod az elérhetetlen kisasszonyt, akinek be kell behódoljon. Ha normális, működő kapcsolatot akarsz, akkor változtass a hozzáállásodon.
2019. ápr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem szerelem. Egoista vagy aki csak arra vágyik, hogy sztárolják. Hamar rád fog unni a párod. Meg úgy általában minden pasi utálja az ilyen nőket, szóval jobb ha változtatsz a stílusodon ha akarsz az életben valamikor is normális párkapcsolatot.
2019. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mért ugorjak egyből a karjaiba vagy mi?
2019. ápr. 9. 12:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez a két véglet létezik, hogy szivatod, amíg újra el nem hidegül és rögtön a karjaiba ugrasz.


De a kommunikáció lehetne őszinte. Nyugodtan mond meg neki, hogy te is érzel valami irátna, de egy lassabb tempóban szokjatok újra össze, mert neked most erre van igényed.

2019. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam már neki, hogy érzek iránta.
2019. ápr. 9. 12:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, esetleg ülj le vele megbeszélni, hogy van-e értelme újra megpróbálni és ami akkor nem működött, azon változtatni kell mindkét részről.
2019. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Én jöttem volna már újra össze exel, lehet ő is ezt szerette volna, hogy küzdjek érte. Én csak annyit fogtam fel, hogy játszik velem, mintha csak szivatna. Hiába szerettem még, meg lett volna jó vele, ha azt érzem, hogy csak ki akar használni és játszik... Inkább hagytam az egészet a fenébe....


(Alapból hiba összejönni újravaz exel, mivel volt oka a szakításnak. Többnyire ez a probléma a jövőben is ott lesz. Megcsalás, féltékenység, idegesítő szokások stb stb, nem múlnak el csak úgy. A mi esetünkbe annyi volt, hogy fiatal volt hozzám a lány, hiába voltak jó meglátásai meg minden, nem volt eléggé érett hozzám. A szakítás az ő ötlete volt, de közös megegyezéssel történt és nem haraggal váltunk el. 1 év után akartuk volna elő venni a dolgokat, de hiába mondta, hogy akarja, meg szeret... Nekem nem úgy jött le.)

2019. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok? Kinek a hibája volt, mi történt?

Nagyba függ a megfelelő hozzáállás a fent említett kérdésektől.

2019. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanazt akartam írni, mint az első 2... Nem kell játszmázni, ha már tiszta sor, hogy mindketten újra akarjátok kezdeni. Egyszerűen kerdezd meg, hogy mi lenne, ha újra összejönnétek. És ennyi. Nem kell kelletni magad.
2019. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9 vagyok

“Azt akarom, hogy küzdjön értem.”

Ez nem valami szappanopera vagy valamilyen mese, amiben a királyfi megküzd a sárkánnyal a királylányért. Már eleget tett azzal, hogy megmondta, hogy megbánt mindent.

2019. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!