Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bolondítsam magamba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bolondítsam magamba mégjobban az exem? 17/L

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtünk újra beszélni, mondta hogy még nagyon szeret, megbánta nagyon, hogy szakított és látom is rajta hogy bizonyítani akar, de én azt akarom, hogy mégjobban oda legyen értem, mivel érjem ezt el? Én is szeretem még, de nem akarom egyből beadni a derekam, azt akarom, hogy küzdjön értem.

2019. ápr. 9. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jót tenne a csávódnak ha egy kicsit úgy érezné, hogy küzdene irántad kezdj el más palikkal randizni! Ki tudja hátra jobban értékelni fogod az új kapcsolatot mint amire most vissza vágysz, aztán meg lehet ellenkezőleg is.
2019. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-vagyok bocs nem (küzdene irántad) hanem (küzdene érted)! :D elírtam
2019. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csináld ezt addig amíg megun és kiszeret belőled :) tuti tipp
2019. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!