Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, nekem nagyon tetszik,de nem tudom hogy ez kölcsönös-e. Néha szemezünk. Ezen kívül honnan tudhatom hogy tényleg szerelmes? Hogy akar jelezni?
2019. ápr. 9. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, személyesen. Abból kiderül.
2019. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem beszéltetek (a szövegből ez jött le), akkor tuti nem szerelem... Az a szerelem, ha valaki külsőre + belsőre bejön nagyon.

“Néha szemezünk.” Hááát... Ez nem igazán jelent semmit. Mielőtt összejöttem a barátommal, én is azt hittem, hogy szemeztünk, de rohadtul nem :D mikor már együtt voltunk, megkérdeztem, hogy amúgy mar akkor is bejöttem-e neki, merthogy sokszor nézett. Erre csak annyit mondott, hogy fogalma sincs, miről beszélek, és azt sem tudta, ki vagyok, még akkor sem, mikor először ráírtam XD Összefoglalva veled is lehet ez a helyzet. Vagy szimplán néz. Ez is általános eset.

Kérd meg barátnőidet, hogy figyeljék néha a srácot, hogy néz-e téged. Ha sokszor néz, amikor te elfordulsz, akkor az kezdetnek elég jó ;) Ha beszélő viszonyban is vagytok, akkor sokszor keresi a társaságodat, feltűnően kedves veled.

2019. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik egy lány és nézem néha de többet nem merek
2019. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 ez badarság, hogy csak beszélgetés után lehet valakibe beleszeretni! Én egyszer úgy bolondítottam magamba egy csajt, hogy bámúltam távólról addig amig ésszre nem vette, hogy figyelem, amikor rám pillantott szemesztem vele

egy 5 másodpercig, mosolyogtam majd levettem róla a tekintetem a fejem mozdítása nélkűl persze megfelelő helyen kell lenni eközben, nem éppen disznót vágva, vagy más hasonló :D mert az inkább taszít, és ki is kell nézni valahogy. Ja és nem beszélgettem vele még egyszer se, rengeteg szexepilje volt, és nem, nem a nőiességére gondolok, nem volt bögyös, egyáltalán nem.

2019. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Ne aggódj elöbb utóbb sikerűlni fog!
2019. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó
2019. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!