Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, Hogyan veszitek észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Hogyan veszitek észre és veszitek biztosra, hogy ha egy lánynak bejöttök?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki eléggé tetszik mint külsőleg mint belsőleg sőt leginkább az utóbbi, csak nehezen mutatom ki az ilyesmit, mert többször megpróbáltak már velem játszani és nála is ettől féltem főleg mivel senkit nem szerettem még így életemben mint őt és senki soha nem volt rám ilyen hatással. Az a baj, hogy mostanában keveset találkozunk leginkább reggelente és délután buszon :( sok jelet kapok tőle és konkrét kijelentést is de mindig halkan mondja és ha vissza kérdezek akkor zavarodottan mondja, hogy semmi vagy, hogy mindegy. Egy barátnőmnek azt mondta, hogy én úgyse szeretnék tőle semmit. Pedig tényleg senkit nem szeretek úgy mint őt és ahh bocsi, hogy ezt így leírtam de nem tudom mit kéne felé mutassak nagyon régóta barátok is vagyunk és teljesen zavart vagyok a közelében így gondolkodni nem tudok azon mit kéne mondjak neki vagy tegyek...


Köszönöm előre is a normális válaszokat és sajnálom, hogy ilyen zavartan fogalmaztam..


18/L



#fiú #lány #zavartság #balherevagyokna
2019. ápr. 16. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint sokáig szoktam kételkedni a másiknak az érzéseiben, de ez valószínűleg köszönhető a normálnál alacsonyabb önbecsülésemnek. De amik engemet biztosra megtudnak győzni az:

-Ha sokat találkozik a tekintetünk, és nem csak pillanatokra, hanem ilyen 2-3 másodpercre pl.

-Ha mosolyogva, vigyorogva köszön / beszél hozzám.

-Ha keresi a társaságom, vagy ha csak szimplán nem ilyen "baszoknekiírni" típus, ha én keresem. :D

-Ha gyakran érint meg. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak pl olyan, hogy megbök valami okból, vagy szimplán nem "fél" hozzám érni.


Hirtelen több nem jut eszembe, de biztosan akad még pár jel. Egyébként ezek együttese az, amiből inkább lejön. A szemezés szokott gyanús lenni, de ilyen három különböző jel után szoktam elgondolkozni azon, hogy lehetséges, hogy bejövök neki. :D

2019. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem ha tetszik egy lány,vele visszafogottabban beszélek.ha ilyeneket mond,szeret csak szégyenlős.mondd neki,h járnál vele ha ö is akarná.

17/f

2019. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!