Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lesz ezzel a csajjal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy csaj, aki jelenleg egy másik fiúval van, szexkapcsolatban... Összejönni nem akar vele, mert annyira nem tartja érdemesnek... És lennék én, aki komolyan gondolná vele, de a csaj nem tud dönteni... Neki kényelmes a jelenlegi állapot, nem akar elköteleződni, fél a csalódástól... Örlődik, sokan gondolkozik. De nem tud dönteni. Érdemes rá várnom? Ha igen, mennyi időt adjak neki? Tényleg rendes lány, én komolyat is el tudnék bele képzelni, de nem tetszik ez a szituáció... Én szerelems vagyok belé, ő igazából (még) nem érez így fordítva irántam. De kedvel, többször volt csók váltás is.

2019. ápr. 20. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Te ekkora veréb vagy?
2019. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. ápr. 20. 16:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod,hogy ha esetleg veled járna,ugyan úgy szexpartnernek használna?Nem hiszem,hogy várnod kéne rá!Nem úgy látszik,mintha megbecsülne téged!Szval sztem hagyd!Bár ki vagyok 3lén,hogy az életedről döntsek?!Tedd azt,amit jónak látsz!De hogy nem lehet ebben a lanyban megbízni,és hogy hűségtelen,és más fiúval is szexelni fog,mikor te nem látod az tuti!
2019. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ki vagyok én
2019. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg úgy alakulna, én bízom benn, hogy nem lépne félre. De azonban ez a dolog nem olyan egyszerű. Ő nem tudja, hogy én tudok a szexkapcsolatáról. Nekem csak annyit mondott, van egy probléma, amit próbál megoldani, és addig nem tud dönteni, ami kettőnket illeti. Addig nem is jött össze velem, tehát ebből gondolom, hogy ha úgy alakulna, nem lépne félre. De persze lehet csak én képzelek bele többet, és hanyagolnom kellene. Én tényleg megtennék érte mindent, mégis egy másik bunkóval van olyan tekintetben, aki saját bevallása szerint is hülye és nem érdemes rá... De szexre jó. Adott egy "jó" lehetőség, de inkább a "rossz" kell, két marokkal. Ki érti ezt.
2019. ápr. 20. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag ez a csaj a hajadnál fogva rángat. Elhiteti, hogy gondolkozik rajta közben meg lazán lefekszik mással. Jó vagy neki tartaléknak aztán az első alkalom után lelépne valaki mással.

Ne legyél madár kérlek. Ne egy ilyen önközpontú csajra verd el az időd hanem egy normálisra.

2019. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem is tartalék vagyok. Mert azzal simán lefekszik, velem meg nem nagyon akar. És azt sem hiszem el, hogy 1 hónap alatt nem tudja eldönteni, hogy mit akar... Időt és türelmet kért, amit szerintem megkapott. 1 hónap alatt azért csak tudná... Én pár nap alatt el tudom dönteni az ilyen dolgokat.
2019. ápr. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!