Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esély arra hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra hogy összejövök valakivel a gimi utolsó évében vagy az egyetemen 17/L?

Figyelt kérdés
Olyannalaki nem csak ...akar vannak még olyanok és neharagudjatok de egy kocka?
2019. ápr. 22. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
soha nem fogsz talalni, amit elkepzelted magadnak.
2019. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Van rá esély ha kezdeményezel szerintem. Vagy csak ha felhívod magadra a figyelmet hogy elérhető vagy. Ha gamer vagy az már egy jó pont :p
2019. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Senkit nem szerettem volna megbántani rosszul adtam elő,én nem nézzek le semmilyen ilyen fiut aki gamer személy szerint énus fortnitoztam, sőt az eggyik legjobb barátom is gamer cssak azt akartam mondani hogy nem ilyen fiukkal szeretnék összelyöni elnézést ha valakiket megbántottam nem igy gondoltam
2019. ápr. 22. 20:50
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mentegetőznöd. Valószínűleg egy ilyen kocka srác meglátja, hogy még a saját anyanyelveden sem tudsz értelmesen írni, feléd se fog nézni. Szóval nyugi, meghagyjuk a terepet az izomagyúaknak. ;-) Csak majd ne gyere ide sírva, ha netán nem úgy alakulnak a kapcsolataid, ahogy szeretnéd.
2019. ápr. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%

Nyugodj meg fogsz találni, most mondhatnak neked bármit az itt lévő gamer fiúcskák akik fel se állnak a gép elől..

25F

2019. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!