Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ne nézetek hülyének légyszi....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nézetek hülyének légyszi. Szerintetek van rá esély hogy valaha is találok olyan fiut?

Figyelt kérdés

Megnéztem a Miután cimű filmet, és énis szeretném ha valaki annyira szeretne engem mint Hardin Tesssát,És bármikor erre gondolok a sirás fog el hogy én nem vagyok elég jó szerintetek? 17/L

És megfolyt hogy senkivel nem tudok beszélni rola. Szerintetek?


2019. ápr. 20. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad ilyen filmeket nézni... Az egy film, valótlan szereplőkkel. Te a valóságban élsz, az vagy, aki. És aki szeret, az olyannak fog szeretni, amilyen vagy.
2019. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, vissza olvasva rálöttem hogy nem jol tettem fel a kéreésmet Szerintetek lehet nekem is olyan kapcsolatom hogy ennyire szeretjük egymást mint ŐK? Egyetemen?
2019. ápr. 20. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Ez a kérdésed is azért született, mert önbizalom hiányod lett a filmtől. Fel a fejjel. :)
2019. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen egy kicsit jobban érzem magam
2019. ápr. 20. 19:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia sajna én nem ismerem ezt a filmet de nyilvánvalóan valamilyen hatalmas őszinte szerelemről lehet szó.

Meg lehet találni csak sajnos nehéz :(

Én fiúként vágyok hasonlóra... De most eléggé kíváncsivá tettél úgyhogy megnézem hogy milyen is ez a szerelem pontosan :)

És ne keseredj el.. Ne sírj ha erre gondolsz. Szerintem erről sokan álmodnak és előbb utóbb mindenkinek összejön az igaz szerelem. :) 17F

2019. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ
2019. ápr. 20. 20:28
 7/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem se keseredj el, hiszen ez tényleg egy film, persze nem állítom, hogy nem történhet meg. És nekem egyszer azt mondták, hogy akit neked szántak azt még az ördög is talicskán fogja utánad tolni.

2019. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valaki fog szeretni ennyire , csak te nem őt..
2019. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze , nem , ez nem ennyire egyszerű az emberek válogatósak mert emberek és te is ilyen lénynek születtél hála a jó istennek vagy a gólyának , lényegtelen , lényeg mi lényeg hogy téged már most szeretnek , csak nem veszed észre mert te nem akarod viszonozni azt a szerelmet de ahhoz neked nagyon sokat kell ismerkednek sőt még sírni is fogsz nagyon sokat mert lány lassan nővé válsz és nagyon sok férfinak 99%-ban csak a lyuk kell ami a lábad között van , de ezzen ne rágódj ne tedd azt hogy szomorkodsz , megfogod találni , sőt szeretni fogod majd családod (ha szeretnél, tudom még messzi a torony) de hidd el hogy megfogod találni az igaz szerelmet amire te vágysz , csak bekell vonzanod magadhoz. :) Üdvz:szerelemtanacsado
2019. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!