Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves fiú vagyok és abba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú vagyok és abba a kellmetlen szituációba kerültem hogy nagyon tetszik a 26 éves tanárnőm. És minden héten van vele órám . Lassan alig tudok a szembe nézni mert félek hogy észre vesz valamit Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit😂😂 ne nézz akkor a szemébe se,nézd a táblát, figyelj az órára.
2019. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tetszik, nem vagy belé szerelmes, nem szereted. Szerintem csak egy kamaszkori fellángolás kellős közepén vagy, hidd el, ez alább fog hagyni. Akkor pláne, hogyha elkezdesz érdeklődni más, korodbeli lányok felé.
2019. ápr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű szexuális vágyat ne keverj össze a szerelemmel.
2019. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tetszik

Csak dugni akarsz vele

2019. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha nincs jelenleg szeretőd, akkor csak dugni akarsz vele, de még nem tudod a szerelmet és a szexéhséget megkülönböztetni. Ismerkedj korodbeliekkel! Amint lesz barátnőd és vele szex, ez egycsapásra elmúlik.
2019. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hajadon vagy férjezett? Vannak gyerekei? Akarod, hogy sínre tegyen a nagy nekihevülésedből?

ÉBREDJ FEL!

F.

2019. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

No para. Ezzel kb minden kanos kamasz igy van.

Majd elmúlik. Ők is tisztában vannak ezzel, hogy bejönnek néhány srácnak. Ha nem teszel nagyon buta dolgot, nem lesz semmi. Annyi eszed talán van hogy tudod hogy nem lesz semmi köztetek, mert tanár-diák dolog tiltott és nem kockáztatja az állását, a másik pedig a körkülönbség ebben a korban. Keress korodbeli lányt, amig van rá lehetőséged. Később bánni fogod ha elszalasztod őket. Én szivesen cserélnék veled. 😎😎😎

A tanárnőt meg ne bámuld feltűnően.

2019. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%
Dugjá vele nyugodtan ha lebuktok max azt mondod hogy o csabitott el téged es mivel kiskoru vagy csak ot itélhetik el kiskoru megrontása miatt
2019. ápr. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!