Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én most már sosem leszek boldog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most már sosem leszek boldog?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit 1 éve nagyon szeretek, 5 hónapja szakítottunk, ő is szeret még de valamiért mégis visszatáncolt.. mást nem tudok elképzelni, de ő meg most reménytelennek tűnik..sosem leszek már boldog?

2019. ápr. 13. 12:50
 1/1 anonim válasza:

Azt megkérdezhetem, hány éves vagy?

Nyilván azért szakítottatok, mert nem vagytok egymásnak valóak.. De ne keseredj el! Ha nem akar veled boldog lenni, akkor majd más az lesz. Hidd el, hiába tűnik reménytelennek. Ez csak egy jel arra, hogy tovább kell lépned és megtalálnod azt, aki valóban megérdemel téged és boldoggá tehet.

Én igen is hiszek az igaziban. Remélem Te is rátalálsz. :)

2019. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!