Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez irigység, alacsony önértéke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez irigység, alacsony önértékelés, vagy valami teljesen más?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki tetszik már 6 és fél éve. Ő nagyon okos, intelligens és művelt. Mind a ketten rengeteg versenyre járunk, párat én nyertem meg, valamelyeket ő. Körülbelül hasonló szinten vagyunk "szellemileg". Az a baj, hogy én ezt nem nagyon tudom elfogadtatni magammal, mindig úgy érzem, nem vagyok elég jó hozzá képest, ő túl okos hozzám. És tudom, hogy ez gonoszság, de valamikor azt kívántam egy versenyen, amin én nem voltam ott, hogy inkább egy másik barátom nyerjen, hogy ne érezzem magam annyira távol az ő szellemi szintjétől. Tudom, hogy nem a versenyekről és az okosságtól függnek az ilyen dolgok, de nem tudom kiverni a fejemből ezt a "hátrányos" érzést. Ez baj?
2019. ápr. 24. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Csak tetszik, vagy van köztetek valami?
2019. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kevés az önbizalmad. Talán alul értékeled magad. Nem gondolom hogy irigység lenne, viszont, valóban kevés lehet az önbizalmad. A versenyeket felváltva nyeritek. Akkor miért van problémád? Ne érezd azt, hogy vele szemben hátrányban vagy, még akkor se, ha netán a valóság ezt mutatja. A különbség nem igen lehet nagy, akkor miért problémázol?

További sok sikert!

2019. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!