Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van rá esély, hogy bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, mert tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van..


Szóval, heti egyszer-kétszer látom őt, mert külön angolra járunk, és ma pont egy időbe mentünk oda, és mellém ült be, miközben volt 3-4 hely még máshol.A szemem sarkából néztem néha ,és olyan volt mint ha figyelt volna. Meg az óra mögöttünk volt, sokszor ránézett, és mindig az én oldalamról, és amikor én néztem az órára akkor egy kicsit összeakadt a tekintetünk, aztán gyorsan elkapta a fejét.Egyébként ismerősöm facebookon , és van egy bátyám, és vele jóban van, de én még nem beszéltem vele. Én 16L , ő 17 /f


2019. ápr. 25. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden férfi megnézi maga körül a nőket, ez ösztönös. Ha bejön a srác, kezdeményezz te. Manapság beszariak a fiúk, mert beléjük van verve, hogy ne merészeljenek hozzászólni az istennőkhöz, mert az szexuális zaklatás. Egy tizenévesnek amúgy is para egy lányhoz közeledni. Menj oda, és kérdezd meg, volna-e kedve melletted ülni. Ne lepődj meg, ha valami totálisan autista választ fog kinyögni, pl. "miért?", mert zavarban lesz. "Mert utálok egyedül ülni". Aztán óra után már beszélgethetsz vele bármiről, miközben szedelődzködtök és indultok kifelé. Így kezdődhet valami.
2019. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

De az a helyzet,hogy én is beszari vagyok... Nagyon...Nagyon

2019. ápr. 26. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha akar tőled valamit, akkor majd jobban fog kezdeményezni. Ha tetszik, akkor adhatsz felé apró jeleket, utalván arra, hogy nem fogod visszautasítani a kezdeményezését, így ő is bátrabb lesz, és talán előáll valamivel. Ha nem, hát akkor sajnos így járt... :D
2019. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyen szituban én is a csaj mellé ültem volna le és szemeztem volna vele xdxdxd ezt nem lehet tudni, lehet csak kaland, lehet hogy több, ahhoz jobban meg kell ismerned. esetleg kérdezd meg a bátyjádat a srácról, mi a véleménye róla és mit tud.
2019. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!