Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmes lettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buha360 kérdése:

Mit tegyek? Szerelmes lettem belé megint.

Figyelt kérdés
Pontosan 1 évvel ezelött megismertem egy lányt. Az első beszélgetésünknél éreztem valami nagyon furcsát, annyira gördülékenyen ment, mintha ismernénk már egymást... felemelő érzés volt. :) Akkor 5 hónapig beszéltem vele... Ez idő alatt minding megsértődött és megharagudott mindenen. Azt mondta, hogy a humor nagyon sokat számít neki a srácokban, de mindent félreértett és offolt, majd írt 2 nap múlva, hogy mi a szitu. Az utolsó hónapban 1 hétig nem írt semmit sem... Ekkor félelmeben írtam a barátnőjének, hogy törént-e valamit. persze 2 órára, hogy elküldtem ezt már tudott írni, megharagudott stb, 3 napra rá a lelkemre kötötte, hogy soha többé ne csináljak ilyet. Ekkor elköszöntem tőle és elváltak az útjaink. Éreztem, hogy tapasztalatot kell, hogy szerezzek ,azért h soha többé ne történjen ilyet. Novemberben újra elkezdtünk beszélni ( ez az elválás júniusban volt ) azóta lassan 6 hónap telt el és egyik napról a másikra nem írt semmit sem. 1 kerek hónapig le sem szart... annyira kétségbe estem és megint elkövettem egy hibát, ráírtam a barátnőjére megint... ( megismétli a történelem magát :/ ) persze 3 órára rá megint tudott írni :) hogy mennyire nem vagyok normális stb és azt mondta, hogy felejtsem el őt. Ezt a hosszú időt úgy töltöttem el, hogy tinderen ( ahol rátaláltunk egymásra ) mindig megkerestem a profilját és super likoltam. :) Észrevettem, hogy a napokban új fényképek vannak fent neki... Pedig a telefonálás és a tali is tervben volt, azt mondta, hogy annyira más vagyok, mint a többi srác, senki sem törődött vele még ennyire. Ő nem ismeri be, hogy ezt ő is elrontotta. Azzal magyarázta, hogy miért nem írt, hogy az egyetemen nehez fenttartani az 5-ös átlagot és a szociális életével is foglalkozni, bezzeg bulizni tudott menni. Annyira megfogott a humora, a jelleme és a lelke. Újra szerelembe estem vele, de ezt nem tudom elviselni... már-már teljes öngyilkossági gondolataim támadnak. Viszont én megfogadtam, hogy érte fogok élni, mert elköteleződtem iránta. :) Hogy tudnám kiengesztelni, hogy minden a régi legyen ? Direkt nem humorizáltam neki, hogy majd a találkozón levegyem a lábáról... ő mondta, hogy neki 90%-ban ez fontos egy srácban, szóval tartogattam az aduászom, hogy mivé váltam, amióta elváltak az útjaink... :'( Annyit sírok miatta, screen formában jegyzeteket küldtem neki, amikben elmagyarázom a dolgokat, de szerintem el sem olvassa. Már 2 napja nem reagált semmit sem, csak megnyitja a cahtet és kész. Ezt nem bírom ki, teljesen kivagyok. Megtaláltam a lelkitársam benne, annyira sokat nevettünk és élveztük egymás írását... :')

2019. ápr. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekesen viselkedsz. Felejtsd el és lépj tovább!
2019. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pár év múlva ezen nevetni fogsz . Ne aggódj, mindenki érik idővel! Ez az élet velejárója .
2019. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!