Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire van RENDBEN?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire van RENDBEN?

Figyelt kérdés
Ha egy srac azt mondja nekem,hogy senkit se fogok nala jobban szeretni. Erre en azt valaszoltam,hogy ennyire biztos benne? :)) Erre o azt irja,hogy higyjem el,hogy o ismeri magat.. :)) na most ezt ugy mondta,hogy fel evig ismerkedtunk..es mar kezdtunk osszemelegedni..de ennyi. :D Ez kicsit nem beteges?:p

2019. ápr. 28. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem beteges, csak tudja, hogy a tinilányoknak hazudni kell.

Vagy mit kellett volna mondani? Azt, hogy csak dugna, de a matektanárnőbe szerelmes?

2019. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Na jó első...ezt adom😂😂😂
2019. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pffff.. erre mondjuk en is gondoltam..
2019. ápr. 28. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Ó, ha tudnád, hogy én mennyire utálom az ilyen "nőket". Aztán persze, máskor meg ha valaki megmondja neked 100% őszintén a véleményét, akkor meg vérig vagy sértve, hogy mondjuk miért csak 90%-osnak gondolja az alakodat. Vagy akármi ilyesmi.

Tudod, a szerelemhez, romantikához hozzá tartozik némi túlzás. Sőt, még az sincs kizárva, hogy aktuálisan tényleg így is gondolja. Mert mindenki változik, ő is.

De mondjuk ép ember ezen nem akad fenn.

2019. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!