Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem hogy alakul ki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem hogy alakul ki?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy ha valaki szerelmes miért pont abba az adott személybe szerelmes és mitől alakul ki a szerelem?
2019. máj. 3. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
kisugárzás
2019. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ja bocs, szerelemről van szó, hát úgy hogy szeretem, ahogy van, és elvagyunk
2019. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%
Nehéz szavakba önteni. Egyszerűen csak szereted a személyt, nem tudod elmondani konkrétumokkal miért.
2019. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Az én privát véleményem az, hogy akkor igazi egy szerelem, ha nem tudod megmondani, hogy miért vagy szerelmes valakibe, miért pont belé, és mit szeretsz benne. Az a jó, ha egyszerűen csak azért szereted, mert az, aki.

És hogy mitől alakul ki... Az első randevúnkon, miközben beszélgettünk, én egy széken ültem, a férjem előttem egy kis puffon, 19 éves volt, és nézett fel rám a széles válla közül a tiszta barna szemeivel, az angyali arcával, és én kész voltam. Attól a pillanattól kezdve tudtam, hogy nekem csakis ő kell és senki más. Most is imádom.

Nem tudom, mitől jött ez, mitől alakult ki. Csak jött.

2019. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

A szerelem saját magától jön.

Az az érzés, mikor meglátod és a gyomrodban pillangók milliói életre kelnek.

Ha hozzádszól, elfelejted mit akartál mondani.

Ha megérint libabőrös leszel.

Ha egy kedves megjegyzést tesz, helyben elolvadsz.

A szerelmet nem lehet sorokba foglalni, a szerelmet át kell élni.

Magától alakul ki, nem az agyad dönti el, kibe szeretsz bele.

2019. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy alkul ki, de irtó jó érzés és egyre jobban erősödik már 5,5 év után
2019. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!