Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el azt, hogy fusson utánam?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve együtt lettünk volna,de nem volt az igazi,tehát élőben ,mint 2 idegen.. suliban nem jött oda,és énsem igazán. Mindig én küzdöttem azért,hogy találkozzunk (ebből 2 jött össze) tehát az évben 2x találkoztunk kb.. most szünetünk van ,hogy tiszta lappal kezdjük. Eddig,folyton egyből igent mondtam... most azonban szeretném,hogy előtte fusson,bizonyítson azért ,hogy igent mondjak.. mit csináljak?

2019. máj. 4. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy év alatt kétszer tali? Az oszt igen.
2019. máj. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem is volt kapcsolat.
2019. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki. Ne játszmázz stb., csak mondd el mit várnál el a kapcsolatotoktól. Ha fontos vagy neki be fogja tartani a “szabályokat”. A lényeg, hogy beszélgessetek, az a tiszta.
2019. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj a fenébe.
2019. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú? Ha fiú, egyszerű a dolgod. Ha lány, akkor úgy tudod elérni, hogy fusson utánad, ha egy kicsit beszélgetsz vele, akár többször is, de csak rövid ideig, csak addig, amíg látod, hogy jólesik a beszélgetés, utána meg elvonulsz, napokra, hetekre, mintha nem is léteznél. Az fb-on se osszál meg addig semmit se, hogy kíváncsi legyen rád, vajon mi lehet veled. De folyton ajánlgatod magad, azzal csak az ellenkező hatást éred el.
2019. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá a gondoddal, nem értek ehhez de hátha segít.
2019. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!