Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy a fiú fusson...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a fiú fusson utánam, és ne én utána?

Figyelt kérdés

Nagyon egyoldalú így az egész kapcsolatunk, ne mondjátok, hogy szakítsak vele, mert nagyon szeretem, ő is engem. mert bár nagyon nehezen mutatja ki az érzelmeit, vannak pillanatok, amikből NAGYON látszik, hogy mit érez.


Viszont ez így nem jó... bár már egyszer szakítottunk (igazából ő), és 3 hónap kellett, hogy rájöjjön, fontos vagyok neki, és szeret, és akar. egyből megbocsájtottam neki (haha már akkor megbocsájtottam neki, miután messengeren szakított...), de talán nem kellett volna ilyen gyorsan visszamennem hozzá. mert így megint hamar "megkapott", semmi küzdelem, semmi bizonyítási vágy...


mit tegyek, mondjak, hogy végre ÉSZREVEGYE magát? és ne csak észrevegye, de TEGYEN is valamit értem, kettőnkért? mert nem akarom elveszíteni, nagyon fontos számomra.


16/L és 17/F



2017. júl. 16. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetbe. A vége az lett hogy a srácc közölte hogy megunt de mi is így kezdtünk menni lefelé a leejtőn. Vigyetek valami izgalmat a kapcsolatotokba.



Ha nem tetszik beszélj vele hogy szeretnéd ha megpróbálná jobban a kapcsolat része lenni. És kérdezd meg finoman hogy jelenleg mért nem akar a része lenni annyira

2017. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tudja, hogy mit akar, vagy éretlen a kapcsolathoz.
2017. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 - ezt a "lejtőn lemenőset" mi is eljátszottuk már a szakítás előtt


#2 - lehet igen, de akkor mi a teendő?? szeretjük egymást, ezért nem értem MI VAN. de lehet én vagyok az ér(t)etlen.

2017. júl. 16. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Én soha nem futnék csajok után 21/F
2017. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális lány ilyen csavoval nem foglalkozna meg kereset 3honap után mert nem kapot mást fontos vagy neki akkor nem szakít stb.. túl naiv vagy és túl rendes vele .
2017. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen erőfeszítésekbe telik, hogy fenntarts egy kapcsolatot, az nem jó, ez így nem működik, hogy neked erőlködnöd kéne, jó esetben menne minden magától, és nem kéne kikönyörögni, meg kikényszeríteni, meg kierőszakolni, kierőlködni a másiktól, hanem magától értetődő lenne, és nem kéne megfeszülni érte ezért a kapcsolatért. Semelyik félnek sem. Ő meg nem is tudom, hogy látja-e, hogy te szenvedsz, és nem érzed magad jól ebben a kapcsolatban, lehet, hogy hiába, hogy elmondtad neki, nem képes rálátni, pontosan felfogni, értelmezni nem tudja, mert még nem volt sose ilyen helyzetben, neki ez annyira új, hogy még felfoghatatlan.
2017. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!