Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyerekek 180 cm 95kg vaok, es...

Patyagege11 kérdése:

Gyerekek 180 cm 95kg vaok, es hasbol szeretnek leadni vallban pedig novekedni. Mit tehetek ennek erdekeben? Futasnak van ertelme? Kedvenc kajaim a pizza, szilvas gomboc, makos teszta .

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyél kevesebbet, ha éhes vagy, akkor egyél zöldséget. Futásnak van értelme.
2018. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs értelme változtatnod.Nem fontos mindenkinek szépnek,vonzónak és egészségesnek lennie.A fogyasztói társadalomnak pont te kellesz.Vásárolj és zabáld a szemetet,tehát úgy vagy hasznos és fontos ahogy vagy.Ne Változtass semmit se!
2018. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

van ertelme+ sok sok kardio,

nem mondom azt h ird be youtube-ba hogy thenx (sajat testsulyos edzo) hisz az nem 95kg rol lefele van, vagyis sok sok kardio nagyon sok,

futas nagy testel nehez, de megeri, https://www.youtube.com/watch?v=dlantbhXp4Y

bar akit mondtam youtubenal, na ez a video lehet h segithet, de ez se igazan hozzad illo, viszont ha csinalod elfogsz erni egy nem kis atalakulast, ha csinalod

es ha egy 5 kilo lement akk mehet probalj meg mindent fekvotol kezdve stb.. ha nem tudod tokeletesen az se gond csak csinald, fekvonel pl csak felig engeded le..

ha sajat testsuly egyaltalan nem teszik akk go kondi, nagy tomeggel ugyis konyebb izmot epiteni, de ez sokkal tobb ido lesz (kardio nelkul)


de elobb a kajat csokentsd, es ne egyel zsirosat semmit,

kaloirat szamold, nemtudom menyit eszel de 2k soha ne lepd tul, és ugy szamold ki h kb 2,5k kaloriat égess el, és akkor elvileg fogyni fogsz (ha most eszel 2k kaloriat(ketlem) akkor 1500-at egyel es 2000-t égess)


sok sikert és a kovetkezo kedvenc kajaid a zoldsegek, gyumolcsok, es gabonafelek, semmi zsiros ne legyen lehetoleg, pizza nem rosz de nem fogyashoz valo, es ne kezdj el zsiregeto porokat stb-ket szedni mert amik a hazankban vannak szinte semmit sem ernek, amerikaikbol van 1-2 nem rosz de folos amugy is

2018. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ridamov válasza:
elhatároztad csináld végig
2018. márc. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leszálkásítasz 80 kgra, majd lassú tömegeléssel felmész 85-88-ig és szuper formád lesz :)
2018. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bcaa+revex
2018. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hordj haskötőt és válltömést, és nyugodtan egyél továbbra is szilvás gombócot, probléma megoldva
2018. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én régebben úgy fogytam le, hogy kevesebbet ettem, de ezt írtam már. Ha éhes vagy, akkor zöldség. Sok vizet igyál, az amúgy se árt.

Mozgásnak egyébként bármi jó, a lényeg a kaja. Ha nem akarsz sok izmot veszíteni, nagyon lecsoffadni a fogyás végére, akkor figyelj a minőségre, fehérjebevitelre is.

Én amúgy a szobában fekvőztem először meg haspréseztem, súly nélkül guggoltam, meg volt pár kisebb egykezes súlyzóm azokkal edzettem. Volt amikor órákon át. :D

De neked jobb lesz szerintem kezdetnek egy laza kocogás, még jobb ha biciklizel.

Amiket leírtál azt is eheted, csak keveset, mértékkel, nem állandóan. Néha lehet csalni, meg nehéz is egyből fullba megszorítani magad, kell átmenet.

Nem kell kapkodni, de ne is halogasd, hogy "óh még csak megeszek fél kiló pacalt aztán majd 2 hónap múlva edzek". Tehát ha komolyan gondolod, akkor rajta!

Sok sikert!

2018. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a tanacsokat!
2018. márc. 17. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!