Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy ilyen lánynak ettől még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynak ettől még lehetnek értékes belső tulajdonságai?

Figyelt kérdés

Bevallom nagyon belezúgtam egy lányba, pedig még egy szót sem beszéltem vele :) Először csak az utcán láttam, néztük egymást aztán másodszor, harmadszor, negyedszer is felbukkant a város több pontján is tényleg véletlenül összefutottunk. Igazából nem kellett sokat keresgélnem facebookon/instán hogy megtaláljam mert nagyon népszerű és szép lány. Rengeteg képe van fent napi szinten posztolgat hát ugye leginkább magáról. Kommentekbe beleolvasva meg így hallomásból igazából azt szűrtem le, hogy aranyos lány lehet nem az a szörnyű plázap*csa típus de ki tudja. De mondom nem ismerem és nem beszéltem még vele. Viszont mostanában mikor látom és összenézünk látványosan elnéz másik irányba, viszont láttam már hogy a barátnőjével összesugdolózva rólam beszélnek, szóval szerintem tetszem neki. Csak az a gond, hogy én elég más típusú vagyok mint ő, legalábbis a közösségi oldalas tevékenységeket alapul véve. És sokat gondolkodom rajta, hogy érdemes-e kezdeni vele mert én komoly barátnőt keresek, akivel egy hullámhosszon vagyunk és nekem nagyon fontos az érzelmi intelligencia is. Tudom, hogy külső alapján nem ítélkezünk de eddig nagyon más lányokkal voltam együtt és senki sem akar majd csalódni és remélem, hogy azért nem teljesen olyan ez a lány mint amilyennek mutatja magát (de azért ő sem az a popsimutogatós csücsörítős típus ennyire nem vészes).


Persze ha majd megismerem kiderül tudom tudom :) Csak mások tapasztalata is érdekelne.


2017. márc. 20. 20:42
 1/2 Az én történetem válasza:
72%

Szerintem ismerd meg,beszêlj vele.És nagy valószínűséggel tetszel neki.12/L

U.I:sok szerencsét a csaj felszedéséhez!:P

2017. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!