Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtetszett a szomszèd fiu,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a szomszèd fiu, viszont van barátom. Mit csináljak? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

2019. máj. 10. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te szakitani akarsz. Ezt a kerdest is ezert irtad ki mert bizonytalan vagy ez ugyben hiszen megis csak egy szakitas de ha mar ilyenekrol almodsz tudatalatt igenis ezt akarod tegyel egy szivesseget legalabb a sracnak es minnel hamarabb mond el neki ne kezdj el kavarni a masik sraccal amig meg egyutt vagy valakivel magadat minositened vele viszont ha mar szakitottal vedd fel a kapcsolatott a sraccal sok sikert
2019. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolo voltam, helyesiraser bocs telorol vok

17/f

2019. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen régóta vagy együtt a barátoddal.

Szerintem az emberek így működnek. Az elején mindenki olyan hibátlannak tűnik. Aztán idővel megismered jobban a másikat és jönnek elő a zavaró dolgok. Te most jelenleg a szomszéd fiúban azokat a tulajdonságokat látod, amik a barátodban nincsenek meg, vagy nem úgy vannak meg, ahogy szeretnéd.

Ha összejössz a másik sráccal, előbb-utóbb eljön az az idő is, amikor az ő rossz tulajdonságai is előjönnek és zavarni fognak. Azt kell eldönteni a te esetedben, hogy megoldani vagy elodázni szeretnéd a problémát. Mert azzal, hogy összejössz mással, csak elodázod. Ha valódi megoldást szeretnél, akkor ülj le a barátoddal és próbáljatok meg megoldást találni.

Egyébként rengeteg mindennel meg lehet tanulni együtt élni. Ha igazán szeret az ember valakit, akkor rengeteg mindent meg tud tenni érte.

Nem tudom, hogy hány éves vagy és hogy a barátod mennyi, de szerintem nagy érték ebben a világban, amikor valaki még gyerek tud lenni. Persze fontos az is, hogy amikor viszont olyan szituáció van, akkor tudjon komoly ember módjára viselkedni.

Én barátnőm 18 évesen totál gyerek lelkű és imádom ezt benne. Nem mindig így fogtam ezt fel és ezért régebben zavart is kicsit.. csak én úgy döntöttem, hogy megoldást keresek, nem pedig félredobom az egészet egy látszólag tökéletes másik kalcsolatért.

Kb ennyit akartam csak mondani.. bocsi ha hosszúra nyúlt.

18/fiú voltam

2019. máj. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdések:

- mekkora értéknek tartod a kapcsolat stabilitását, fenntartását, milyen messze mész el azért, hogy fenntartsd a párkapcsolatodat, akarod-e hogy vele komolyra forduljanak a dolgok, házasság, gyerek?

- van-e jelenlegi társadnak olyan dolga, ami számodra káros, veszélyes, ellenséges?

- ugyanezek a szomszéd sráccal változnának? Biztos?


Akárhogyan is döntesz, többféle ember van. Van akivel fel lehet újra melegíteni a kapcsolatot miután rájössz, hogy mégis rosszul döntöttél és vissza akarsz menni a régihez, de van aki azt mondja/úgy tesz, hogy vele/nála az esélyt csak egyszer lehet eljátszani. Ez a kockázat.


Az élet egy játszma, mindenki igyekszik a legtöbbet kihozni belőle magának. Kockáztatsz vagy biztosra mész, mit nyerhetsz/veszíthetsz, tényleg jól méred-e fel ezeket... Ilyen az élet, mi mindezeket még annyira sem tudjuk, mint te.

2019. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően arra érdemes törekedni, hogy normálisan megismerd a másikat, mielőtt komolyabbra fordul.

Meg hogy ne tegyél olyan ígéreteket, amiket nem biztos, hogy meg fogsz tartani.

2021. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!