Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hiányzik az exem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előre szólok,hosszú lesz,köszönöm aki elolvassa...


Leírom az én történetem.

Megismertem egy srácot a neten,az egyik evfolyamtarsamnak volt vmi spanja.Elkezdtunk beszélni nagyon jól kijottunk egymassal.

Aztán találkoztunk és nagyon jól tudtam vele beszélni.Nagyon zárkózott vagyok és nehezen barátkozom szóval ez hatalmas csoda volt és tok random volt ez az egész.Ez kb 3 éve volt.

Egyre jobban osszemelegedtunk és aztán összejottunk.Jartunk egy hónapig.Minden szép volt és tökéletes.

Egy hónap után már kezdtek ellaposodni a dolgok,tél lett,kicsit depressziós lettem...

Nem volt kedvem találkozni és el akartam előle zárkózni.Alapbol ilyen vagyok,kicsit depressziós és a tél sem segített ezzel...

Szakítottam vele.A másik ok az volt hogy kicsit fiatalnak éreztem magam ehhez az egészhez.Amugy csak egy évvel idősebb nálam.

Olyan típusú ember vagyok akit nagyon nehéz megfogni és nehéz vkihez ragaszkodnom.O volt az első szép és normalis kapcsolatom.Nagyon jól éreztem magam vele.Ezutan teljesen megszűnt minden.

Egy évvel a szakításunk után rám írt és beszéltünk.Kiderult hogy igazából nem haragszik rám és én se rá.

Akkor beszéltünk de aztán már nem irt és nem beszéltünk azóta se.

Lehet túllépett már rajtam....

Én viszont mostanában rá gondolok egyfolytában...

Nem tudom hogy miért.

Csak az emléke hiányzik vagy maga ő?Magányos vagyok csak vagy tényleg rá van szükségem?Egyik pillanatban azt érzem hogy őt akarom és hiba volt elhagynom,de a másikban azt gondolom,hogy túllépett rajtam és nekem is jobb lesz mással,meg lehet nincs is szükségem rá.

Meg hogy ezek után ciki lenne visszamenni hozzá nem?

Mit tegyek?



2019. máj. 11. 23:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szerelmes voltam e ,de nagyon szerettem őt.Biztonsagban éreztem magam, törődő volt és olyan jólelkű volt..
2019. máj. 11. 23:21
 2/12 A kérdező kommentje:

Félek,hogy már egyáltalán nem kíváncsi rám és hogy talán már barátnője is van...

Van neki kivel beszélnie és nem hiányzom neki...

2019. máj. 11. 23:41
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel nem vagy egyedül azt hiszem. Soha nem bírtam megérteni, hogy miért nem képesek a csajok magabiztosan dönteni ilyen szitukba. Exem szakítás előtt széttesett és egyszer velem máskor pedig nélkülem akart lenni. Később jött, hogy nem tudja mit akar, ezzel a buta nyavalygással felborította a kapcsolat egyensúlyát, majd végül szakított. Döntsd el, hogy mit akarsz, nyilván érzel valamit ha még mindig gondolsz rá. Írj rá, hívd fel, hívd ki, beszéljetek...
2019. máj. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tudom megérteni hogy hogy nem lehet eldönteni hogy szerelmes valaki a másikba vagy sem...

Szerintem erre egyébként neked kell rájönnöd.

2019. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hát elég érdekes ez. Most vagy attól fèlsz hogy minden szépet és jót elront egy megcsalással vagy szakítással vagy nem állsz készen egy hosszú kapcsolatra. Az utóbbinál abból következtettem le hogy azt írtad "nehéz valakihez ragaszkodnom,,. Depresszióhoz nem járult valami hozzá? Akármi ami nagyon szíven talált és folyton eszedbe jut?

Az a baj ha nem változtatsz egy picit a hozzá állásodon akkor könnyen meglehet a későbbiekben is gondod lesz a párkapcsolatokban.

Ha tényleg nem tudod kiverni a fejedből és napról napra csak jobban hiányzik akkor mindenképp keresd fel mert addig úgy se nyugszol. De készülj fel a legrosszabbra és akkor nem ér kellemetlen meglepetés. Én is hasonló cipőben voltam. Nekem 5 évembe tellett addig húztam míg nem raktam pontot a végére és az alatt az öt év alatt nem is volt normális kapcsolatom mert csak ő járt a fejemben emiatt nem tudtam mást szívből szeretni. Szval mindenképp pontot kell raknod a végére!

2019. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-os válaszoló,köszönöm a választ!

Semmi gond nem volt a kapcsolatunkkal,én szakítottam vele,mert túl fiatalnak éreztem magam és lehetséges hogy depressziós lettem kicsit...

Sok volt a stressz az életemben meg minden,de tudom hogy amúgy semmi baj nem volt köztünk.

Ezután tisztában is voltam vele hogy nagyon kibukhatott, de utána mégis írt egyszer és beszéltünk,teljesen normális volt,csak aztán már nem irt.

Most viszont félek,hogy már elfelejtett, túllépett rajtam,esetleg barátnője van...

Félek hogy elkéstem,pedig én szeretem őt és hiányzik...Most egy kicsit messzebb lakik tőlem már...

2019. máj. 14. 19:36
 7/12 anonim válasza:
Ha nem tudod kiverni a fejedből akkor még mindig húz a szived felé. Sztem próbáld megkeresni. Ha van barátnője könnyebben lépsz túl rajta mintha bizonytalanságban élnél. Majd bánnád tudván nem tettél meg mindent. Lehet nincs is senkije. Lehet úgy van vele mint te. Ezt csak akkor tudod meg ha felkeresed.
2019. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
2019. júl. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Végül rairtam mar majdnem egy hónapja.Beszeltunk.Bocsanatot kertem es meg is magyaráztam neki egy par dolgot azzal kapcsolatban hogy miert szakizpttam vele de közben szerettem.Nem haragszik en se rá.Viszont kiderült h baratnoje van..Nem tudom mióta.Azt mondta nekem a fiu h azt akarja h baratok legyunk meg olyan furakat irt.H pl cuki vagyok meg h nem akar megint elveszíteni,es be is vallotta h sokszor gondolt ram,mindig eszébe jutok mikor a házunk közelében megy .Egy par napig beszéltünk igy es találkoztunk is.Utana megint semmi.En rosszul ereztem igy magam h neki van valakije en meg most vallottam be neki h szeretem.Ujra elbucsuztunk.Nagyon hiányzik.Ujra elvesztettem.Nem tudom h mi legyen igy.Azt varom h utánam jöjjön de lehet h a semmire várok.Meg nem tudok túllépni ezen olyan lezáratlan nekem az egesz.A baratnoje kepet mar nem likeolta amugy vagy másfél hete pedig amugy mindig elérhető.Nem tudom mi lesz...Remenykedek..
2019. aug. 15. 23:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Eléggé ijesztő vagy, ne haragudj. Hány éves vagy? Nem tudom sírjak, vagy nevessek, vagy inkább meneküljek-e innen.
2019. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!