Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk, mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy hétvégén találkoztam az utcán egy számomra első látásra eléggé szimpatikus lánnyal, és mint kiderült, az egyik barátom ismeri is volt barátnője által. Egy kicsit furcsább stílusa van mint az átlag, és be kell valljam, hogy megtetszett. Mint kiderült valószínűleg 14-15 éves lehet, ami engemet olyan szempontból aggaszt, hogy nem tudom mennyire riadna meg a közeledésemtől, ugyanis 19 éves vagyok. :D Alapvetően eléggé kevés lánynál kezdeményezek ténylegesen is, főleg úgy, hogy közösségi média oldalakat gyakorlatilag egy az egyben kitöröltem az életemből egy ideje, és így nem áll fent számomra az a lehetőség, hogy ráírjak a lányokra, muszáj oda mennem hozzájuk ha szeretnék valamit.


A kérdésem az lenne, hogy véleményetek / tapasztalatotok szerint mennyire zavarná a korom, ha kiderülne, hogy 4-5 év van közöttük?



2019. máj. 13. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Altalaban imponal nekik. 19 evesen 14 eveseket rontottam meg, nem is egyet. Mondjuk en nem komolyra akartam mimt te. De azok meg naivak, tapasztalatlanok. Hidd el komolyra folosleges.
2019. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Lánytól függ, hogy el tudja-e fogadni. Viszont, jó pár évig nemtudsz majd szexelni :D
2019. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%

#2 Miért is?


14 a beleegyezési korhatár szóval, ha mindeketten akarják semmi rossz nincs benne.

2019. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még maradok a "földön" , és kiderítem, hogy egyáltalán nyitott lenne-e a dologra. Szerintem még ráérek azon agyalni, hogy mikor fogok vele szexelni, de köszi mindenkinek! :D
2019. máj. 13. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Már nem azért, de valószínűleg eddig csak a külsejét láttad. Ami nem szerelem. Sem párkapcsolatra sem elég.

Talán megkéne ismeri, ha hagyja és bem kéne kihasználni talán...

2019. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom miből gondolod, hogy kihasználni szeretném, de remekül levontad a következtetést.. xD Ha annyira szexelni akarnék, valószínűleg nem 14-15 éves leányzóknak csapnám a szelet, hanem a korosztályomban kezdenék el nézelődni.

Szerelemről pedig nem értem ki beszélt. Kíváncsi voltam, hogy tapasztalatok alapján ki mit mond, hogyan viszonyul egy nálam 4-5 évvel fiatalabb lány egy 19 éves srác közeledésére. Láttam a külsejét, megtetszett, szimpatikusnak találom, ennyi. Sehol sem említettem szerelmet, szimplán felkeltette az érdeklődésemet a külseje, a kisugárzása. Amíg meg nem tudtam a tényleges korát, én azt hittem, hogy közel velem egy korú, de legalább 17 éves.

Ha ő is nyitott lenne a dolog felé, és mind a ketten úgy gondoljuk, akkor lehet beszélni kapcsolatról. Addig pedig nyilván a megismerése a célom, nem az, hogy még fél éven belül megfektessem.


Sajnálom ha valahol félreértetted, hogy kihasználni szeretném csak, de tudnod kell, hogy egyáltalán nem erről van szó. :D

2019. máj. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!