Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem bízik bennem? (lent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízik bennem? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Tegnap beszélgettünk hármasban majd kicsuszott a száján hogy depressziós és a boldogsagat csak megjatsza.

(ugy mint en) kétszer is felajanlottam hogy segítek de nem akarta.


7 hónapja visszautasított szerintem ez fontos dolog (o lány egyébként en pedig fiú).



2019. máj. 15. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a saját véleményemet írom le a saját tapasztalataim szerint, szóval nem teljesen mérvadó, de megpróbálok segíteni.


Szoktatok ilyen személyesebb témákat boncolgatni egymás között? Sok múlik azon, hogy mennyire tud két fél egymással komolyan kommunikálni, mennyire tabu egymás között az érzelemről való beszélgetés. Bevallom őszintén, pontosan nem tudom, hogy hogyan lehet ezt a mélyebb kapcsolatot kialakítani ember-ember között. (Valószínűsítem, hogy a koromból kiindulva még kevés a tapasztalatom ezzel a témával kapcsolatban, szóval tényleg csak találgatni tudok abból ítélve, amit én a saját bőrömön éltem meg.) Volt már zárkózott és nyíltabb emberrel is olyan kapcsolatom, amiben együtt beszéltük ki a másik legféltettebb, legmélyebb érzéseit. Viszont sokkal több olyan egyén van, akivel ezt nem tudom megbeszélni és nem is tudnám elképzelni velük, hogy ilyen témákról beszélgessek velük. Valakivel kapcsolatban kialakul ez, valakivel nem. Ehhez fontos adalékanyag a másik és a te személyiséged, hozzáállásod. A te esetedben talán azt látom megoldásnak, hogy megpróbálhatsz tapintatosan, lassan "belecsúszni" az életébe, ha ez őt nem zavarja, és nincsen ellenére. Nem kell minden egyes pillanatban mellette lenned, de ha úgy látod szomorú és rossz kedve van, ne félj érdeklődni akár hosszabb távon, többször is. Érezze, hogy ott vagy neki és hogy számíthat rád. Ehhez pedig bőven elég, ha figyelsz rá mint egy jó barátra, és törődsz vele.

2019. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm a válaszodat.

Sajnos nem sokat beszelunk 1-8 mondatot mindig odajon valaki es elmegyen vele. De remélem lessz alakalom egy hosszabb beszélgetésre. Es köszönöm tippet remélem elérem azt amit mondtál. Es sikerül elernem azt hogy megbizzon bennem majd valahogyan belém szeressen.

2019. máj. 15. 22:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Jöhetnek meg valaszok tanacsok
2019. máj. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!