Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve nem beszélünk, ő azóta mással van. Szeretem, ezért nem akarok beleszólni a kapcsolatukba, viszont minden nap gondolok rá. Minden lányba őt keresem, úgy érzem, hogy mást nem tudnék úgy szeretni, mint őt.

18/f



2019. máj. 18. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

én már negyedik éve vagyok így, de kiderült, hogy amióta elment random pasival 4 éve, csak váltogatja magában a fütyiket -.-

csalódás, de ez van.

Azóta nyugtatom magam, hogy ezzel komoly kapcsolat sosem lett volna.

2019. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le kell zárnod, fogadd el, hogy ennek így kellett lennie, nem voltatok egymáshoz valók. Bűntudatod van, ezért keresed minden lányban. Bocsáss meg neki és magadnak is, aztán kezdj el ismerkedni.
2019. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Először emeld fel a jobb lábadat, aztán tedd le, egy kicsit előrébb. Utána emeld fel a bal lábadat, és tedd le a jobb lábad elé és aztán ezt újra és újra. Így lépj tovább! Amúgy meg függj rá a drogokra, és kezdj el mértékeltelenül inni és cigizni, az biztosan segít. Na, de most komolyan, jöjj össze valakivel, és akkor úgyis rájössz, hogy nem volt olyan különleges.
2019. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!