Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon baratság vagy több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon baratság vagy több?

Figyelt kérdés

5 éve ismerek egy fiút, az utóbbi 3 évben lettünk nagyon szoros barátok.Nagyon jóban vagyunk,de elég furcsa a helyzet,részegen sokszor félreérthetően viselkedik. Nagy csajozógép,de majdnem egy éve nem kavart senkivel sem. Az összes barátunk körülöttünk azt mondja összeillünk,össze fogunk házasodni egyszer… Általában nagyon kedves velem,de néha egy-egy beszólással oda tud szúrni. Nagyon érzékeny minden elrontott dolgomra, sokszor megsértődik rám olyan dolgokért amiért másokra nem. Szinte mindig együtt lógunk,ketten vagy társaságban. Az összes barátunk szinte közös.

Egyszer elmondtam neki mit érzek,de nagyon rosszkor mert utána vidékre ment tanulni egy évre.

Akkor nem reagált teljesen egyértelműen,olyat is mondott,hogy gondolkodott a dolgon,mert régebb óta tudja,de olyat is,hogy jobb lenne ha csak barátok maradnánk.

Mostanában fetűnően kedves velem,nagyon sokat vagyunk együt…

Szerintetek ez egy sima barátság vagy több is lehet benne?



2019. máj. 21. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam,hogy mikor megismerkedtünk nagyon tetszettünk egymásnak,de kiderült,hogy kavart egy barátnőmmel. 20/L
2019. máj. 21. 16:30
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján mindkét részről többet érzek, de ettől még nem feltétlen lesz kapcsolat belőle és csalóka is lehet. A másik lehetőség ugyanis, hogy lehet csak játszik. Tudja hogy te mit érzel és tetszik neki a figyelem amit kap, mivel ha ennyire szorosnak érzed a kapcsolatot és kétes jeleket is látsz, már rég lépnie kellett volna, főleg hogy tudja hogy többet szeretnél.


Mindenesetre egyszerű a megoldás, vele kell megbeszélned hogy most akkor mi van, hogy álltok, ő hogy érez és hogy kettőtökkel mi lesz, megakarjátok-e próbálni együtt.


Te egyértelműen többet szeretnél, ha ő maradna a jelenlegi állapotban, akkor játszadozik.

2019. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most épp nem tudja mit érzek. És szerintem nem játszana velem,annál jobb a kapcsolatunk.
2019. máj. 22. 01:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj vele erről, nagyon fontos a kommunikáció.

Aztán írd meg, hogy hogy sikerült. :)

2019. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!