Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy van az, hogy a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy a lány, akivel mindig pozitív voltam, egy újabb beszélgetés kezdete után már csak megnézi, de nem válaszol?

Figyelt kérdés

Ezzel a lánnyal mindig kedves, udvarias vagyok. Mindig beszélgettünk egy keveset messengeren. (Élőben többet) Nem vagyok needy és nem is voltam.


Tudom, hogy egy beszélgetést nem nagyon érdemes kezdeni egy "hogy vagy, mi újság"-al, dehát nem idegen a lány, így gondoltam ez megteszi.(meg szeretném ismerni) erre, "minden oke, veld?" volt a válasz. Erre én leírtam, hogy velem mi van és megkérdeztem, hogy mi minden történt vele az utolsó beszélgetésünk óta, hogy mit csinál a szabad idejében. Ezt nem sokkal utána megnézte, de nem válaszolt. (eddig)


Mi az oka, hogy ezt teszi így hírtelen?


2019. máj. 23. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet pont azzal rontotta el. Ki tudja...

A lényegen semmit nem valtoztat:szarik rád. A saját dolgod könnyíted, ha ezt mielőbb elfogadod

2019. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valóban annyi, hogy nem érdekled sajnos. Majd lehet ír később ha unatkozik, de ne láss bele többet.
2019. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg vannak ötletek, hogyan lehetne az érdeklődését úrja felkelteni?
2019. máj. 23. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Újra*
2019. máj. 23. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 akármilyen hihetetlen, ilyenkor úgy, ha leszarod. A csajok szeretik ha figyelsz rájuk, szaladsz utánuk. Azonban ha az érdeklődés elmarad és szeretnének tőled valamit, kelletni fogják magukat, hogy az előbb kiváltott reakció beinduljon. :)

Ha nem keresne, tényleg hagyd a csipába

2019. máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb kinek kéne kezdeni a beszélgetést? Várjak míg rám ír vagy nekem kéne kezdeni?
2019. máj. 29. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne mindig te kezdd, az nagyon fontos! Persze, nyugodtan irj neki, de figyeld meg, hogyan viszonyul hozzad ezek utan. Ha egy idore (egy-ket napra) eltunsz, az elegge fellelkesitheti!
2019. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!