Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelembe estem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelembe estem a legjobb lánybarátomba. Mit tegyek? (hosszú leírás)

Figyelt kérdés

A napokban találkoztunk. Csak 2 órát tudtunk együtt tölteni de ez is eleg volt ahhoz hogy beleessem. Sokszor olelkeztunk aminek a hatása meg mindig tart. Ma meg kérdeztem hogy tetszettem-e neki valaha azt mondta az elején. A fiú barátja is azt hitte együtt vagyunk majd üzenetben azt irta hogy szerinte többet erez baratsagnal. (8 eve ismeri)

Várjak-e hogy nem csak rózsaszín kod van a fejem felett?

Legközelebbi talalkozasunkkor mit tegyek?



2019. máj. 2. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Ha többet érzel iránta akkor már nem barátság és az alapjába bukott meg a baráti kapcsolat.
2019. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki.. 2 napja nem beszélünk
2019. máj. 5. 00:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Huhh figyelj, átérzem.

Két eshetőség van: vagy ezzel így elvesztetted, vagy nagyonis nem, akkor írni fog egy idő után. Elvégre emberek vagyunj és szükség van az időre. Türelem, ez egy csata. :)

2019. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.. Tegnap talalkoztunk megoleltuk egymast es csak egymás szemébe néztünk... Kb.10 percig.. Es ez alatt egy szót sem váltottunk. Majd elkísértem a megállóba itt útja olelkeztunk felszallt a buszra integetettmag elment.
2019. máj. 5. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!