Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincsenek értelmes fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barnesehes kérdése:

Miért nincsenek értelmes fiú (számomra) k?

Figyelt kérdés
Mármint a legtöbb fiú swag és nagyképű. Én meg életképtelen vagyok és nem találok egy olyan srácot se akinek lenne egy kicsi rock beutese, vagy legalább jofej lenne. Már minden fiú letolt gatyas, térdig felhuzott fehér zoknis Adidas rajongó. Aki maximum 40kilos?
2019. máj. 27. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert felnőttünk vagy foglaltak vagyunk vagy nem járunk sehova.
2019. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudom a korod, így bele se kezdenék, amit leírtál, pedig ez a két feltétel, nálam erősen súrolja!(:
2019. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rock beütés alatt mire gondolsz? Én szeretem a rock zenéket, de sose öltöznék rockernek. :D Amúgy megértem a problémád, de azért akadnak kivételek, csak nem annyira feltűnőek mint a swag srácok.
2019. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit eddig leirtal az alapján megfelelnek neked, de persze ez nagyon kevés tulajdonság amit leirtal. Gondolom fiatal vagy mivel ez a hulye divat amit leirtal az 14-17 evesekre jellemző
2019. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Masokat itelsz el az ertelmi szintjuk miatt mikozben orditoan rosszul fogalmaztad meg a kerdesed, h ne csak kotoszkodjek, aki keres az talal ismerkedj olyan korokben ahol hozzad hasonloak vannak, pl rock koncerteken stb...
2019. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lol, bírom a fogalmazásmódod, de nem értek veled egyet.

Én stílustól függetlenül mindenkivel jóban vagyok, aki szerintem jó értékrenddel rendelkezik, és alig van az ismerőseim között swag vagy nagyképű ember. A legtöbbjük stílus nélküli, de van pár rocker/egyéb lázadó típus is, lehet nem jó helyen keresel, ha ennyire csak azokat találod meg, akik nem megfelelőek számodra.

Az Adidasért meg csak a gopnikok rajonganak, de gondolom nem Oroszországban élsz, szóval kétlem, hogy minden ember a csak 3 csíkos ruha szabályát követve jönne veled szembe az úton. :D

De amúgy a ruha stílussal és a vékonysággal mi a baj? Jobban foglalkozol a külsővel mint a swagek, akiket elvileg elítélsz, szóval hol itt a logika?

2019. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nos akiket leirtal, azok nagyon max csak. 30% ot teszik ki... Vagy meg annyit sem. Azert nem talalsz mert rossz helyen keresed.

En mindig a motrok korul forogtam :D nem voltam sosem bekepzelt es swag sem. Nem jarok bulizni mert en nappal elek nem ejjel. De nappal tele adrenalinnal, kiveve amikor hetek ota ilyen kib...ott esos ido van. :/

2019. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 $$$$$ ***** válasza:

Nem minden fiú ilyen😂. Én pl.a rockot szeretem de ez kivülröl nem látszik. Viszont az igen hogy nem 40 kg vagyok😂(203 cm és 104 kg vagyok). És az is hogy nem letolt gatyás térdik felhúzott feher zoknis adidas rajongó ahogy írtad Xd . Engem igazábol nem erdekel az öltözködés. De ez nem azt jelenti hogy igénytelen vagyok.Álltalában mindig farmerban meg pólóban vagyok... Télen meg egy bőrkabá és kész...

18/F

2019. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 $$$$$ ***** válasza:
7 es told úgy mint én. Én ilyenkor is motorzok😂😂
2019. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hat lassan veszek esogumikat en is :D
2019. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!