Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új vagyok Nyíregyházán és...

Új vagyok Nyíregyházán és nincsenek itt barátaim. Szívesen szereznek értelmes barátokat nemtől függetlenül. Hol lehetséges? 28f

Figyelt kérdés

2019. jan. 31. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Különböző kondiparkokban elég barátságos emberek szoktak lenni, van köztük 1-2 akivel könnyen beszélgetésbe lehet elegyedni.


Más ötletem nagyon nincs, ahol úgymond "eröltetés nélkül" lehetne ismerkedni.

2019. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha elmész korizni, ott segíthetsz azoknak, akiknek nehezebben megy, vagy ha neked nem megy annyira, akkor segítséget kérhetsz.


(Plusz ha lenne kedved velem sétálni egyet az erdőben hétvégén, annak örülnék. Addigra még gondolkodom barátkozós lehetőségeken.)

2019. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5 éve költöztem ide, viszont nekem nagy segítségre voltak a hobbijaim. Lovaglok és táncolok. Kerestem pár lovardát, beszélgettem, ismerkedtem, tánccsapatot is találtam így szereztem jó barátokat, ismerősöket.
2019. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen be nyalsz másoknak?? Ha nincsenek barátaid, fogadd el hogy nem kíváncsi rád senki! Nem mások seggét kell egyből kinyalni, azért, mert új városba költöztél! 😂😂👊👊😈
2019. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!