Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet már nem is érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet már nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kicsit több, mint fél éve ismerek már. Amikor megismertem, eléggé tetszettem neki, és nagyon megvolt az összhang köztünk, nagyon sokmindenben hasonlítottunk. Január környékén eléggé összevesztünk, éppen ezen a témán, mert szerelmet vallott, de nekem akkor más tetszett, viszont megbántani nem akartam, mert szinte lelkitársként tekintettem rá, nagyon jóban voltunk, szóval nem tudtam mit tegyek, ami miatt mégjobban összevesztünk. Nem beszéltünk túl sokszor utána, volt is 3 hónap, amég egyáltalán nem.

Ez alatt a 3 hónap alatt elég rendesen éreztem a hiányát, sokszor eszembe jutott. Nem akartam keresni, mert gondoltam biztos nem kíváncsi rám a veszekedésünk után, és ezért is nem beszélünk. Viszont én nem bírtam tovább, szóval kb. Másfél hete írtam neki, hogy hiányzik. Azt mondta én is sokszor eszébe jutottam ebben az időszakban, de nem akart írni, mert azt hitte nem akarom, hogy írjon. Nagyon is akartam, és ezt közöltem is vele. Az elején (amióta újra beszélünk) azt hittem minden ugyanolyan lesz, és ugyanolyan jóban leszünk, mint ezelőtt, sőt akár összejövünk. Tévedtem. Borzasztóan más lett. Fél napba telik, mire válaszol, ha mesélek neki valamit, kb. Semmi reakció, maximum annyi, hogy "ja", nem beszélünk olyan sokat egy nap, mint anno, régen képes volt miattam fent maradni elég késő estig, illetve sosem akart elengedni aludni, ha mondtam neki, hogy megyek, mert fáradt vagyok, nagyon ellenezte, mostmeg már van, hogy 9kor elmegy aludni... Nem olyan energikus, élettel teli, mint ezelőtt. Nemrég rákérdeztem miért ilyen velem, de tipikus pasi kifogás: "mostanában elég fáradt vagyok"-al le is tudta. Engem nem bánt meg annyira azzal, ha elmondja őszintén, hogy már nem érez semmit. Azzal jobban bánt, ha nem mond semmit, és inkább leszar. Talán már nem is tetszem neki? Csak nem értem, akkor múltkor pl miért utalt arra, hogy fagyizni akar velem? (Nyílt egy új fagyizó a környéken, és azt mondta velem szeretné megkóstolni)


2019. máj. 28. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg még jobban magad.
2019. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

1: erre a kérdésre a fiú fog tudni válaszolni, ezekből a jelekből még nem következik hogy nem tetszel neki. Az is lehetseges, hogy egyéb gondjai vannak. A legjobb lenne ha nem nyugodnal addig, amíg szépen, kedvesen, kiszednéd belőle, elérnéd, hogy beszéljen neked. Barmiről, amiről szeretne. Ne faggasd, csak legyél megértő, ne szakísd félbe, teremtsd meg az alkalmat a kellemes laza beszélgetesre, ahogy régen csináltátok!

2: ha most jártok, biztos megváltozott a kapcsolatotok, már nem csak barátok vagytok. Ami gáz ebben, hogy már nincs meg ami a barátságban jo volt. De ezeket vissza leeht hozni. Legyél a barátja IS! Legyél kreatív, mit csinaltok együtt? Mindig ugyanazt a 2-3 dolgot? Valtoztassatok, csináljatok együtt házimunkát, segits neki valamiben, látogassatok meg közös ismerősöket, menjetek kuzösségbe!

2019. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfi gőg magyarán durci. Leterelted most meg adod neki a szépet. Válaszol, örül hogy vagy de igyekszik megtartani a becsületét nehogy újra tudd bántani mint akkor.
2019. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: erre nem is gondoltam, de tényleg logikusan hangzik🤔

Köszönöm a válaszokat!❤

2019. máj. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!