Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik. Nagyon régóta ismerjük egymást és mindig nagyon jóban voltunk, de most beleszerettem.

Tök sok időt töltünk együtt és jól elvagyunk. Mindig nagyon kedves és figyelmes velem. Nem tudom, hogy érez-e irántam valamit, ezért nem vagyok biztos benne, hogy elmondjam-e neki.

A barátaink az utóbbi időben pedig elkezdték kérdezgetni, hogy együtt vagyunk-e, és egyre kínosabb ez az egész.

Tudnátok nekem tanácsot adni, ha voltatok már ilyen/hasonló helyzetben?



2019. máj. 30. 21:30
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hívd el valahova hétvégén és mond el neki őszintén hogy mit érzel iránta bármilyen nehéz is ez. Beszéljétek meg egy üdítő mellett vagy akármi. Ha tényleg annyira kedves és figyelmes amennyire leirtad akkor biztos nyitott lesz feléd, és megfogjátok tudni beszélni. Nem fogod megbántani azzal hogyha elmondod neki hogy érzel iránta valamit.
2019. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szóval nekem is ez volt a helyzeten én elhivtam a parkba sétálni és ott megbeszéltük kifelé a parkból már kézen fogva jöttünk.

És amúgy kiderült hogy ő is elakarta már mondani nekem hogy bejővők neki de nem akarta tönkretenni a barátságot ha neki nem tetszenek

Szóval hívd el valahova és mond el neki.

2019. jún. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de úgy tűnik sztornó. Barátnője van, már egy jó ideje, de velem még mindig úgy viselkedik, mintha akarna valamit tőlem. Szóval most már végképp nem tudom, mi legyen.
2019. jún. 2. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!