Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rajongás, vagy szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajongás, vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Ti hogyan döntitek el egy személyről, hogy rajongtok érte, vagy szeretitek? Én mostanába jöttem rá, hogy eddig aki nekem tetszett, azért lehet, hogy csak rajongtam...

De viszont ott van az a szempont, hogy a közelében mindig gyorsan dobogott a szívem, alig mertem hozzászólni stb. Örülök, hogy már nem tetszik, de a mai napig nem tudom eldönteni, hogy ez akkor mi volt. Felnéztem rá, de nem volt a példaképem. Nekem sohase volt. És ezért gondolom azt, hogy lehet, hogy tudat alatt ő volt a "példaképem", de tudatosan csak annyiaradt meg, hogy bejön...



2019. máj. 31. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak tetszik neked, ha nem ismered...
2019. máj. 31. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha rajongás / fellángolás, nálam általában pár hétig tart csak, rosszabb esetben alig pár napig. Ha tetszik / szerelmes vagyok, az azért jóval hosszabb periódusú. Olyankor tipikusan azt érzem, hogy nem tudok betelni a másikkal.
2019. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem szerintem csak akkor alakulhat ki ha ismered személyesen, beszélgettek ilyesmi. Ez egy mély érzelem, tartósabb és egy ragaszkodás kapcsolódik hozzá.
2019. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismertem őt személyesen, és 2 évig """tettszett"""
2019. jún. 1. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!