Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Rég óta ismerjük egymást, de csak így suliból, nem szoktunk beszélni. Rájöttem, h az elmúlt időben beleszerettem a fiúba. Irogattunk, jó volt, látszott, h ő is élvezte. Élőben minden maradt a régiben, csak annyi változott, h köszönünk. Irogatni már csak én kedzeményezek, általában csak válaszol, és akkor is csak ilyeneket, h az jó!😂-dee egyik nap ki voltam készülve, és így írta, hogy a barátja vagyok, meg már többször célzott rá, vagy kimondta, hogy soha nem verne át.



De teljesen úgy érzem, hogy abszolút semmi célja nincs velem.


Engem meg kicsinál, úgy rajongok érte! Órákon is ilyen hülye nyálas szitukba képzelem bele magunkat, ami tőlem amúgy nagyon messze áll...🤚🏽


Szóóval vélemények...?😬



2019. márc. 29. 22:42
 1/3 anonim válasza:
Lol próbálkozunk élőben . Menj oda hozzá és dobjuk egy témát azokról a dolgokról amikrőlbeszéltetek . Ahol abba hagytátok a Chates dumát csak most élőben aztán. Látod a reakcióját is hogy hogyan beszél veled stb. De ne nyomulj nagyon. Csak szép finoman cserkészszövetség be . Mert szerintem kicsit egy oldalú a dolog. De sok sikert hozzá
2019. márc. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hupsz cserkészszövetség helyett cserkézdbe azt akartam írni
2019. márc. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2019. márc. 30. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!