Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gondol meg ram?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gondol meg ram?

Figyelt kérdés
Januarban jott Magyaroszagra egy ázsai srac,22 éves mint én. Egy szabadtéri programon ismerkedtünk össze Pesten. Ő Pécsen lakott, mert ott dolgozott egy koreai cégnél, de feljárt néha Pestre, kb. Kéthetente 3x. Amikor jött, mindig találkoztunk, és a lakásomban aludt a másik szobámban. Először nem történt köztünk semmi, az első hónapban, csak éjjal-nappal cseteltünk, meg amikor tudott jött hozzám, olyan volt, mintha a legjobb barátom lett volna. Utána lefeküdtünk egymással, mondta hogy én voltam neki az első, amin nagyon meglepődtem (bár elég félénk srác). Márciusban haza kellett mennie végleg a tanulmányai miatt. Azt éreztem hogy lelkileg nagyon erősen kötődtünk egymáshoz, nagyon hasonlóak voltunk, és én azt érzem, hogy belé voltam csak szerelems, pedig volt már előtte pár barátom. Nagyon rossz érzés, mert iszonyatosan hiányzik, március óta... sajnos megszakadt a kapcsolat mióta visszament, már egyáltalán nem beszélünk. Láttam, hogy van új barátnője is. Nekem is lett új barátom, de ugyanúgy nem bírom elfelejteni, minden nap gondolok rá, reménykedek hogy egyszer még találkozhatunk :( mikor fog ez az érzés elmúlni? Szerintetek ő is gondolhat még rám, vagy ő már túllépett? Nem tudom a fiúknál ez hogy működik, de talán az elsőre ők is mindig emlékezni fognak. Mikor elment, azt írta utoljára hogy “you will be the most special girl in my life “ ... de létezik, hogy ennyire “racionális” gondolkodása legyen, hogy tudja hogy a világ másik oldalán van, akkor jobb ha elfelejtjük egymást?
2019. jún. 3. 10:57
 1/3 Xyzq69ba ***** válasza:

csak te dontheted el hogy mit akarsz; ot akarod vagy elfelejteni.

ha nagyon szereted ne hagyd elmenni viszont ha ugy erzed hogy meg latsz bennetek jovot cselekedj.

sok sikert remelem minden jora fordul:))))

2019. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatodra igen a válasz.

Biztos gondol rád, de ez min változtat? Van új barátnője, tehát tovább lépett.


A legtöbb embernek vannak ilyen kalandok az életében, de csak azért tűnnek ilyen varázslatosnak, mert rövid ideig tartanak. Ha több évig együtt maradtatok volna netán elkezdetek együtt fenntartani egy házat, gyerekeket, akkor előbb-utóbb előbújt volna belőletek az ember és az ember nem tökéletes. Szóval ha jót akarsz magadnak, te is próbáld racionálisabban látni a dolgot és akkor könnyebb lesz tovább lépned, főleg ha már új barátod van és még ezen rágódsz.

2019. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Koszonom a valaszt!

Utolso: igen, ezt tudom en is :) pont erre gondoltam valamelyik nap, valoszinu azert volt ilyen szep mert rovid volt, es a hibainknak nem volt ideje “elobujni”. Egyebkent csak az erdekelne, hogy o is hasonloan erez e.

2019. jún. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!