Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza?

Figyelt kérdés

Üdv ☺️


Egy kisebb dilemmába keveredtem

Van egy fiú akit még tavaly ismertem meg.

6 hónapig nem kerestük egymást, igazából kedves volt meg minden.

Néhány napja írt az egyik közös ismerősünk nekem, hogy megadom e a számom a fiúnak, én hirtelen rávágtam, hogy nem...

Elméletileg szerelmes belém meg minden, de én nem igazán


Hogyis írjam le, más tetszik nekem és várok rá, hogy találkozak vele, akár 1 vagy több évet is képes vagyok várni, és hű is vagyok...!

Ha így elmondanám neki, akkor kiderülne, hogy valaki tetszik nekem és jönnének a kérdések, amiktől nekem herótom van!


Soha sem szerettem összejönni egy olyan személyel akit a barátaim már ismernek.

Vagy olyannal akit ismernek és véletlen az egyik barátnőm exe is, na az nagyon gáz



Hogyan utasítsam vissza úgy, hogy mindezt a problémát elkerüljem?

Ha kiderül, hogy egy olyan személyt szeretek aki, hát nem a közelemben él, és még van róla néhány dolog amit inkább nem írok le 🤭

Ti esetleg voltatok már ilyen helyzetben?

Ha igen, hogyan keveredtetek ki?



2019. jún. 4. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogy csak egy barátként tekintesz rá és,hogy most nem akarsz kapcsolatot:)
2019. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm.. igaz, de igazából még nem is ismerem annyira, de kedves, aranyos meg minden és szeretek jóban lenni mindenkivel, aki nekem szimpatikus.

Ha így konkrétan és közvetlenül visszautasítom mi lesz, ha lassan eltávolodik tőlem? :(

2019. jún. 4. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első lennék:)

Akkor sajnos eltávolodik. Sajnos az életben sokan nem lesznek maradandóak, ezt el kell fogadni. Bár, ha így látod őt, akkor adnék egy esélyt neki hátha, én se szerettem volna a mostani barátommal összejönni, de láss csodát itt vagyunk lassan 8 hónapja és megvagyok érte veszve:)

2019. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez aranyos :)

De én a másik fiút szeretem. Tudod van az az érzés, amit legbelül érzel, a szíved hevesebben ver, ha rá gondolsz. De ez az értés hiányzik, ha arra a fiúra gondolok aki szerelmes belém :(

Hiába távolság én ő szeretem, ha most eldobnám ezt az érzést, hogyan felejthetem el őt?

2019. jún. 4. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
és aki miatt lemondanál egy másik (megkapható) fiúról őt megkaphatnád te?
2019. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!