Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Engedjem el vagy küzdjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem el vagy küzdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőmmel összevesztünk és már 4 napja hogy nem akar tudni rolam semmit, nem ír.

A lényeg hogy másfél éve vagyunk együtt. Nem tetszett nekem és így kezdtük el, de azért mert én akartam és a belsője megfogott. Emiatt sok gond volt, mert nehezen tudtam elfogadni és mindig megbántottam (picit kövér, a haja egeszsegtelen, nagyon topisan oltozott stb ilyenek). Na de azóta kb ra félévre mar nem igazán volt bennem ezek. Változtattam is rajta, most már szebb ruhakban jar, szexisebb is lett stb. És nem mintha neki ez ártott volna neki.. Na de nem csak emiatt vesztnk össze. Eleg sokat veszekedtünk az elmúlt 3 hónapban. Neveloszuloknel van, eleg sok mindent megéltünk, nem igazán lehetett együtt lennünk úgy igazán mert a gyámja és a szulei sem akartak nwgyon hogy legyen valakije.. foleg azutan hogy felokositottam es nem az a lany volt akik minden szavukra lehajtott fejjel bologatott mar. Tehat sokat is segitettem neki es o is nekem szintugy (kozben bocsi az ekezet hiany miatt csak gyorsabban szeretnem es mar igy is tulragozom). Szoval kicsit eltavolodtunk. 2 hettel ezelett volt egy nagyobb veszekedes de nyilvan nem olyan komoly volt mint ez es mar elkezdett irkalni a volt szerelmevel.. de akkor meg tudtuk brszelni es a szemembe hazudott azzal hogy nem szereti. En az elejetel annyira oszinte voltam hogy minden szart elmondtam ha fajt ha nem. De neki nem igazan ment mert a ha meg is akartunk beszelni dolgokat csak akkor mondta mar el amikor ki kellett belole eroszakolni es idegeben mondta.

Es az utobbi hetekben tobbre tartja a baratait is akik utalnak rngem mert jelenleg nem jarok suliba nagyon szar ok miatt es mar nem voltam ott neki igy muszaly volt azt a tarsasagot valasztania.. Es meg is alazott azzal hogy elmondta nekik a faszsagaimat mar annak is akivel irkal.. De nagyon szeretem mindennel jobban es meg tudnak nrki mindent bocsajtsni amit tett velem az elmult napokba! Megirtam neki hogy minden hibamrol tudok es csak egy eselyt akarok hogy bebizonyitsam de mar nem tud benne hinni. 2 napig ez volt aztan sokan tanacsoltak lepjek tovabb nem eri meg rgy ilyen lanyert aki egy nagyobb baj utan mar masnal keresi a vigaszt.. de nem megy es emiatt azots nrm tudok normalisan meg lenne, nem eszek beteg vagyok szoszerint nelkule ugy erzem halott vagyok..

Es mar probalta torolni is a kepeinket facen is de csak a kapcsolatban allapotunkat tudta a krpeket csak el rejtette.. tegnap mondtam neki ha szamitok akkor jojjon ki es beszeljuk meg de cdsk azzal volt hogy nem tud hinni, es azt nem mondja mit erez csak az en hibaimat fujja (es most mar faj nrki h miattam igenyesebb volt normalis markas ruhakban jart es ugy gondolja o nem ez es akivel beszel igy elfogadja hogy csoved akar lenni) itt nevettem is egyet es hulyenek ereztem ot (ki nem most komolyan) de utana elkoszont aztan torolte amit leirtsm. De ma reggel is lattam hogy nezi a chatet nem tiltott semmi. Es nem tudok mas lanyra gondolni nekem nem megy csak ot akarom ezt elmondtam neki es mondtam kedden micrl akkor tudnank talalkozni jojjon el . Ha meg szamitok neki akkor keresni fog. :/

Szerintetek mit kellene tennem?


Bocsanat hogy ilyen hosszu lett de igy sem mondtam eo teljesen mindent amitol jobban atlehetne erezni szoval nagyon koszi ha elolvasod es csak normalis valaszt kernek!


2019. jún. 8. 09:18
 1/2 anonim válasza:
Szia! Hat szerkntem is tovabb kellene lepned. Egyszeruen fogadd el hogy van amiert nem lehet tovabb kuzdeni. De az talan segithet ha adsz neki egy kis idot es mindketten elgondolkoztok h mi is legyen ezutan.
2019. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Probalok neki idot adni, de tegnap is elhataroztam hogy nem irok neki, de nem tudom megtenni. Minden masodpercben ra gondolok. Es azt is gondolom hogy ha tul sok ido tellik el akkor a masik fiu fog gyozni. :: Nehez nagyon!

De koszonom a valaszod.

2019. jún. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!