Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek küzdjek érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Január végén ráírtam egy lányra, majdnem 2 hónapig csak facebookon beszéltünk, majd találkoztunk is egyszer. Akkor egész jól elvoltunk, aztán megbeszéltünk pár napra rá egy másik randit. Arra nem tudott eljönni, mert beteg lett. Következő héten nem ért rá. Utána véletlen találkoztam vele, megbeszéltük a találkozót, de a rossz idő miatt lemondta.

Beszéltünk erről az egészről személyesen és azt mondta, hogy sajnálja, de tényleg nem ért rá, meg nem direkt kerül.

Üzenetekre is elég ritkán válaszol, erre is azt mondta, hogy elfelejti és emlékeztessem. Ha ezt megteszem akkor tényleg szokott is válaszolni. De szerintem ez így nem oké, hogy én írok 2-3 rövid üzenetet és Ő visszaír max 1 mondatot. Viszont személyesen meg beszél(t) normálisan, nem csak 1-1 mondatban.


Az a "baj", hogy igazából túl normális lány ahhoz, hogy könnyen elengedjem. Na meg szerintem nem is viszonozza azt a befektetett energiát amit én próbálok beletenni ebbe a kapcsolatba.

Én azt mondanám másnak, hogy ha már felmerült ez a kérdés akkor lehet tényleg hagyni kéne, de ez nekem nem megy. Gondoltam ráírok másra, de valahogy nem érdekelnek, meg lehet ugyanezt a személyiséget keresném másban is.


Áhh, írtam itt mindent, remélem nagyjából érthető. Ha nem kérdezzetek, ha igen akkor meg segítsetek valahogy :D


2019. ápr. 18. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudhatjuk, hogy mi a helyzet, ha te sem tudod. Vagy szórakozik, vagy tényleg nem ért rá. Számít az is, hogy ő is mondja, vagy csak te hívod el mindig. Van, aki nem szeret írni, telefonon pötyögni, mert túl személytelen, nem tud úgy fogalmazni, ahogy szeretne. Ha úgy gondolod, hívd el mégegyszer, de inkább várd, míg ő hozza fel a témát. Ha akkor sem jön össze, hagyd a francba.
2019. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Szia!a helyedben azt tenném,hogy nem írnék neki,úgy 2 napig,ha addig nem keres,akkor várnék egy hetet,ha akkor sem történik semmi akkor viszont hagynám!Tudom hogy nehéz,de ne küzdj olyanért,aki nem tenné meg ugyanezt érted!Kitartást!:)
2019. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek. Én is ezen gondolkodtam ma, hogy nem írok neki 1-2 napig. Ha akar valamit úgyis keres, ha nem akkor azért még ráírok majd hátha megint megtudjuk beszélni.

Csak mondjuk itt ez a tavaszi szünet tök jó egésznapos programokat csinálhatnánk...

2019. ápr. 18. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a lànyt te abszolút nem érdekled. Valószínű màr az első randin elvesztette iràntad az érdeklődését. Max te voltàl jól el, ő nem. Hazugsàg volt a betegségre meg a rossz időre való hivatkozàs is, amit te szépen elhittél. Ha beteg volt, akkor amint meggyógyult, egy màsik időpontot kellett volna megbeszélni, megyjegyzem, (inkàbb neki erőltetni a dolgot) ha egy valóban iràntad érdeklődő làny letr volna, talàn még betegen is elment volna, ha fel tud àllni az àgyból, ha làtni akar. A rossz időre való hivatkozàs meg vicc. Be lehet menni zàrt helyre, meg van esernyő. Te lemondtàl a talàlkàról a rossz idő miatt? Ugye nem? Ő miért tette akkor?


Beszélsz itt kapcsolatokról, holott semmi nincs köztetek. Meg mi az, hogy elfelejti az üzeneteket? Te ennyire buta vagy? Eleve neki kellene keresni téged magàtól időnként, nem az üzikre emlékeztetni őt.


A vàlasz tehàt nem, ne küzdj érte, màr rég hagyni kellett volna a pi**àba ezt a csajt.

2019. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Veled is egyet értek.

Egyik pillanatban ugyanígy gondolom, mint a #4es, másikban meg mint az első kettő :D

2019. ápr. 18. 12:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kár a beleölt energiáért és időért, velem ugyan ezt játszotta el egy lány. :D

Az első két alkalom érdekes mód jó volt neki, minden probléma nélkül. Utána jöttek a kifogások, hogy most nem alkalmas, barátnőivel lesz, bla bla. Mikor harmadszorra elhívtam és azt mondta szüleivel megy Pestre, akkor abba hagytam az utána való koslatást.

Azt javaslom, hogy te is tegyél hasonlókép. Hidd el, több tucat gyönyörű szép és érdekes lány van még a világon, ne ragadj le egynél. Ha pedig nem menne még az érdeklődés mások felé, hát várjál vele. Attól függetlenül, hogy hogyan alakult az én és az általam említett lány "kapcsolata" , nekem is kell még egy kis idő, mire újra teljesen talpon leszek. :)

2019. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem erdekled, még. Manapsag olyan konnyen feladjak az emberek... Nyilvan ne zaklasd de amig nem utasit el egyertelmuen addig az is lehet h nem biztos o se a dolgaban, lehet meg nala eselyed, es ha nincs is akkor se veszithetsz semmit. (Azert tudatosids h ha nem lesz semmi akkor se dol ossze a vilag)
2019. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobban teszi, ha nem vàrja meg, amíg nem utasítja el egyértelmüen. Az ugyanis annak az eredménye, hogy a csajnàl végképp betelt a pohàr.


Az ő gondolkodàsàban màr ígyis egyértelműen el van utasítva a sràc. Az, hogy nem vette a jeleket, a tapasztalatlansàgàt és a tudatlansàgàt mutatja. A csajok sokszor NEM mondjàk meg, hogy "bocs nem jössz be", mert nem akarjàk megbàntani a sràcokat.

2019. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Mégis milyen lány az aki "elfelejt" válaszolni annak aki bejön neki? Ez akkora kamu hogy nekem fáj... 😅
2019. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés hátha érdekel valakit!

Végülis tényleg nem lett semmi a lánnyal :(

Párszor taliztunk még, de írni akkor se tudott magától, mindig én kerestem meg valamivel. Néha jól "elbeszélgettünk". Aztán egyszercsak tényleg nagyon keveset írt és végül odajutottunk, hogy nagyon sajnálja (tényleg), de ő most nem szeretne feleslegesen hitetgetni, mert nem érzi úgy, hogy ideje és energiája van erre.

Igazából én ezt az elejétől fogva éreztem, mert hiába voltunk el egyszerűen két teljesen különböző személyiség voltunk. Bánom, hogy így alakult, de sajnos megesik az ilyen.

2019. jún. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!