Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdjek érte? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjek érte? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért már lassan 8 hónapja oda vagyok(Lányok vagyunk mindketten).Egy suliba járunk ő 2-vel alattam jár.

Félévig csak nézegettem és csodáltam.Majd 2 hónapja leírtam neki,hogy mit is érzek iránta,ekkor kiderül ő is a lányokat szereti de már 3-4hónapja van barátnője és elkezdtünk ekkor beszélgetni,majd rá 3-4nappal kidobta a barátnőjét,mert folyton féltékeny volt,stb...És ebbe az 2 hónapba folyton beszélgettünk de kb.1honapja mondja nekem,hiányzik az exe akkor mondtam neki,ez nekem szarul esik,hogy róla beszél mert teljessen bele vagyok esve ő akkor azt írta,hogy Az az igazság nekem is bejösz de szakítás után vagyok és még kell nekem egy kis idő...Eddig tejessen rendben van,mondtam neki várok.

Majd rá párnappal közös spanjaink által ementünk bulizni,mert mondta menjek el,akkor csak beszélgettünk,meg hülyültünk és amikor elköszöntünk akkor megölelt engem,meg tök cukin nézett rám.

Azt a buli után pár nappal elkezdtünk telefonon órák hosszát beszélni,(Legtöbbször ő hivott fel)folyton nevetett a poénjaimon,stb...DE mostanába az a gond,hogy 1hete szinte alíg ír vissza nekem,kb fél napok,akkor nem is keres.Insta sztorijába látok ilyen szeremes idézeteket(gondolom az exére gondol).Szerintetek küzdjek érte?Esetleg kapok tanácsokat,hogy hogyan érdemes érte küzdeni?Mert ezt a lányt mindennél jobban szeretem.Én 18/L Ő pedig 16/L



2019. jún. 8. 08:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaa az exe az első volt neki.:/ A másik pedig,hogy neha az exet pedig tokre szidta meg stb...Szoval nem nagyon igazodok ki rajta.
2019. jún. 8. 09:03
 2/3 anonim válasza:

Próbálj érdeklődni iránta, hogy esetleg van-e valami baj...

Drukkolok :D

2019. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem szeretnelek elkeseriteni, de voltam egy nagyon hasonlo helyzetben (szinten 2 lanyrol van szo) es amikor az lett hogy elkezdett alig visszairni, akkor egy honapig tarto ignoralas utan elkuldtem melegebb eghajlatra es nagy oszintesegeben elmondta, hogy lett parja

Tehat nincs kizarva, hogy az exe fele huzza a szive a kiszemeltedet

2019. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!