Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

December óta jóval többet érzek iránta, mint kéne. Abban az időszakban rengeteget beszélgettünk, suliban is, és neten is, poénkodtunk egymással. Aztán valahogy beleszerettem. És Ő is adott jeleket, amiket egy idő után nem csak én vettem már észre, hanem az osztálytársaink is.

Csak január közepe fele ért a pofon, mikor hirtelen felkerült instára egy kép, ahol az egyik évfolyamtársammal csókolózik. Összejöttek, és az óta is együtt vannak. Azóta nem beszél velem. Semmit.

Nagyon fáj, rengeteget gondolkodom rajta.


Szerintetek hogyan tudnék túllépni ezen?

16/L



2019. máj. 24. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem gondolkodsz rajta! Felesleges, keress mást aki tetszhet. Fiatal vagy, lazán találhatsz magadnak sokkal jobbat.
2019. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!