Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meleg kérdés! Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Szerelmes vagyok a legjobb haveromba, de nem tudom hogy ő is meleg e?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, egy jó kis ideje szerelmes vagyok belé (igen, ő is fiú). Nem vagyok biztos hogy meleg e, habár mintha jeleket adna. Pl finoman megsimítja a combomat a pad alatt, vagy simogatja a hátam néha. (van egy hülye játék az osztályban hogy rácsapnak egymás seggére, így ebből nem tudom leszűrni hogy jel e, vagy nem, de ezt is el szokta "játszani".) Persze minden ilyen után egy kis vihorászás, mintha poén lenne. A srác amúgy nagyon sokat beszél lányokkal, és tudtommal volt már kapcsolata is lányokkal. Szerintetek meleg? 1 hét van hátra az iskolából, utána nem sokat fogunk találkozni :/. A segítőkész válaszokat előre köszönöm!

2019. jún. 10. 08:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%

Neked kéne ezt biztosabban érezni, tudni. Mi ennyiből nem tudhatjuk, de én erre elég kevés esélyt látok. Mi is poénkodtunk hasonló hülye dolgokkal, mindenféle szándék nélkül. De semmi sem biztosabb annál, ha beszélgetsz vele róla. Vagy elfogadja és barátok maradtok, vagy elfordul...de ha már amúgy is alig fogod látni ezután, akkor nem mindegy? Hátha igent mond.

De szerintem ne ronts ajtóstól a házba. Először csak mond meg neki, hogy meleg vagy és figyeld meg, hogy erre mit reagál és ennek függvényében alakítsd a továbbiakat.

2019. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Bi is lehet, beszélj vele 4szemközt.
2019. jún. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
80%

Lehet kicsit gáz,de szerintem valld be neki,és ha nem az kérd meg hogy felejtse el és ne kürtölje szét.

De mindenképp beszéljétek meg,mert így csak max elromlik a barátság.

2019. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy ugyanabba az iskolába megyünk csak másik szakra, tehát fogunk találkozni, de nem úgy...
2019. jún. 10. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:
A melegeknek sosem volt könnyű, ha meg még ez egy iskolában derül ki , akkor pokol is lehet az életed. Ne szólj száj, nem fáj szív !
2019. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy fogalmam sincs hogy reagálna, ebben a korban még a témát se lehet felhozni mert egyből gyanút fog... Abban sem vagyok biztos hogy nem terjesztené, ami azért elég rossz lenne ha az új iskolában mindenki tudná. (senki nem tudja rólam, igyekszem jól leplezni)
2019. jún. 10. 11:03
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdésben azt írtad legjobb barátod, akkor csak meg tudod kérni hogy ne mondja el senkinek
2019. jún. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nem mindegy az sem, hogy hogyan áll a meleg témához. Viszolyog tőle, gúnyt űz belőle, haragot és ellenszenvet vált ki nála ez a téma vagy közömbös, esetleg elfogadó a hozzáállása. Mennyire megbízható kényes információk diszkrét kezelésében? Mennyire megértő, empatikus és jóindulatú? Komoly témákban is jó beszélgetőtárs, intelligens? Ezeket sem ismerjük.

További kérdés, hogy egy esetleges kapcsolatot el lehet jól rejteni egy iskolában? Felvállalná(tok) ennek a kockázatát? Megértem talán a dilemmád, de megbízható tanács nem létezik (max a "nem szól szám, nem fáj fejem/szívem"). Ovatosan és ügyesen kell eljárnod a témában. Akkor nyílj meg, ha ennek egyértelmű alapjai vannak...például komoly, felelősségteljes és intelligens a barátod. Tényleg Ő a legjobb barátod (és nem csak Ő neked, hanem fordítva is). Nem viszolyog a meleg témáktól, minimum elfogadónak látszik.

2019. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon intelligens, és kedves, de néha nagyon gyerekes, és pontosan ez az ami visszatart. A meleg témához őszintén fogalmam sincs hogy áll, anno én mondtam egy ilyen "álcaként" hogy nincs bajom a melegekkel addig amíg nem próbálkoznak nálam. Azóta ő is ezt szokta mondani ha valahogy feljön a téma. Nem szeretném elrontani a kapcsolatunkat, félek hogy utána nem tudna úgy beszélni velem mint azelőtt.
2019. jún. 10. 12:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Elmondom miért látok rá kevés esélyt, hogy az lenne.

Én is, meg elég sok srác ismerősöm is a hormonok miatt általános+gimi első két évében gondoltunk más fiúkra szexuális értelemben. De pont emiatt egyikünk sem ment bele a poénból b-zulós hülyéskedésekbe, amíg ez a hormonparty tartott. Mindegyikünk kellemetlennek érezte, hogy amíg ez a többieknek csak játék, bennünk egy belső háborút keltett.

Persze lehetnek kivételek, de olyat nem ismerek, aki az lett volna ilyen szempontból.

2019. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!