Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meleg kérdés! Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Szerelmes vagyok a legjobb haveromba, de nem tudom hogy ő is meleg e?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, egy jó kis ideje szerelmes vagyok belé (igen, ő is fiú). Nem vagyok biztos hogy meleg e, habár mintha jeleket adna. Pl finoman megsimítja a combomat a pad alatt, vagy simogatja a hátam néha. (van egy hülye játék az osztályban hogy rácsapnak egymás seggére, így ebből nem tudom leszűrni hogy jel e, vagy nem, de ezt is el szokta "játszani".) Persze minden ilyen után egy kis vihorászás, mintha poén lenne. A srác amúgy nagyon sokat beszél lányokkal, és tudtommal volt már kapcsolata is lányokkal. Szerintetek meleg? 1 hét van hátra az iskolából, utána nem sokat fogunk találkozni :/. A segítőkész válaszokat előre köszönöm!

2019. jún. 10. 08:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezek alapján nem hiszem hogy lesz valami, max ha ő kezdeményez. Köszönöm az értelmes válaszokat! Aki volt hasonló helyzetben az írhat még.
2019. jún. 10. 19:01
 12/13 anonim válasza:
Szia. Én is hasonlo helyzetben vagyok csak kicsit még komplikáltabb... Nem tudom a helyzetedet hogy pl. mar felvállaltad e mások előtt a dolgot. ha nem akkor még szerintem ezzel várj illetve a párkapcsolatokkal is mivel középsuliban még azért félig meddig gyerekek vagyunk és nem elég érettek hogy az ilyesmit lesz.rjuk. es jol kezeljuk.. és még ott vannak a szülők amig nem vagy független ne mondd el szerintem.. én is így teszek..Ha felvállaltad mások előtt akkor keress gyorsan egy embert aki bizalmas vele és mondd el neki hogy mit szeretnél és kérd meh azt az illetőt hogy kérdezősködjön a dologrol valamilyen formában...
2019. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg csak játék volt neki, egy hónapja nem láttam, és az igazat megvallva nem is szeretném mostmár, elengedtem. Köszönöm a segítséget mindenkinek, senki sem volt ellenséges!
2019. aug. 29. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!