Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Tetszem neki? Ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Tetszem neki? Ha igen mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy próbanapra hívtak be a nyári munkámhoz. A nap felénél találkoztam egy sráccal. Beszélgettünk, ő viccelődött,és majdnem egész nap együtt voltunk. Segített a dolgaimban, aztán egyszer megbotlottam ő meg elkapott. :) A nap végén én elindultam haza. Ő kocsival jött és hazavitt. Nem tudom Most mit tegyek. Hogy indíthatnám be a kapcsolatot, mert még soha nem volt barátom. Ui.: eléggé tetszik!!

17l



2019. jún. 10. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kedves veled.
2019. jún. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, így fiú még sosem viselkedett velem. Remélem tényleg nem csak erről van szó.:(
2019. jún. 10. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2019. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy tetszel neki. :)

Írj rá és beszélgetésetek baromságokról, ismerdd meg jobban és ismertesdd meg magad vele jobban

2019. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 17 és abba a városba jár suliba ahol én lakom :)
2019. jún. 11. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
A nyári munkán együtt lesztek nem? Mert akkor könnyű lesz megismerni
2019. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 azthittem idősebb, na szóval akkor tuti tetszel neki :D
2019. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!