Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szinte csak külsőleg tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte csak külsőleg tetszem neki, mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam,akibe nagyon belezúgtam, kiderítettem barátnőitől,hogy szerinte helyes elég vagyok meg minden,táncon is párok vagyunk,csomószor mondta nekem hogy jófej,meg vicces vagyok. Nőnapra is adtam egy tábla csokit , nemrég volt a szülinapja arra is, nőnapon egy kicsit furán reagált(elégge meglepődött,tipikus ilyen "te meg mit akarsz tőlem hulyegyerek???"),szülinapján sajnos csak otthagyni tudtam neki valahol de rámírt hogy nagyon köszöni. Barátnői szerint cuki meg aranyos voltam, es hogy tényleg örült neki. Szerintetek mit tegyek?
2017. márc. 20. 05:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy mindketten 14 évesek vagyunk.
2017. márc. 20. 05:01
 2/4 anonim ***** válasza:
30%

Miért kell ennyire nyomulnod? Ő még nem nő. Max a szülinapjára egy csoki, de azt meg ott hagyod valahol.!!!! Na igy a legnagyobb hülyeség , leégés ajándékot adni.

Ja, a barátnői szerint aranyos vagy. Rajtad röhögtek inkább. Ne járasd le magad, legyen kitartásod, büszkeséged.

2017. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De komolyan, ha még lenne esélyed is a csajnál, akkor nem így fogod meghódítani. Maradj olyan amilyen vagy, és ne is szentelj nagy figyelmet a csajnak. Aztán vagy elkezd utánnad érdeklődni vagy nem. Hagyd, had ülepedjenek le a dolgok. :)
2017. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minel jobban loholsz utana, annal kevesbe fogsz tetszeni neki. Kicsit nyugodj meg, nem kell eröltetni.
2017. márc. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!