Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudathatnám vele hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudathatnám vele hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves fiú vagyok és egyszerűen beleszerettem egy lányba aki az osztálytársam (3 éve vagyunk osztálytársak). Volt egy barátja akivel jó barátok vagyunk és mindent elmond ami őt bántja (csak nekem mondja el). A lánnyal is jól megvagyok mert ha megkérdezem az olyan dolgokat amik a fiúval kapcsolatosak azokat nekem elmondja persze nem erőltetem hogy mondja el. Tegnapelőtt pl. ő hozta fel az osztálykiránduláson a fiút amin meg is lepődtem mert nem szokott ilyen nyitottan beszélni róla. Sajnos nem tudtunk róla beszélni mert pont jött az osztályfőnök hogy mindenki menjen aludni de másnap folytattuk. Néha szokta fogni a vállamat de pont egy kicsit...de volt olyan is hogy megcsapta a fenekem nem egyszer xD. Mellékesen még annyi hogy reggelente megszokott ölelni de egy másik fiút is (vele is jól megvagyok), néha a közelemben szokott lenni és van olyan is hogy pl. össze van kulcsolva a kezem (a kezem a kezemmel) akkor ő is néha azt csinálja de nem foglalkozok különösen ezzel. Gondolkoztam azon is hogy holnap megcsókolom hirtelen mert nyáron gondolom nem fogok vele találkozni és Így nem lesz olyan ciki (persze egy kicsit iszok előtte hogy ne hazudjak neki és az italra foghassam ha nem tetszene neki).



A helyesírásért bocsánat.



2019. jún. 13. 19:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy még sosem voltam részeg csak nagyon ritkán egy-két kortyot iszok
2019. jún. 13. 20:15
 2/7 schwagy ***** válasza:
Tyga
2019. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 schwagy ***** válasza:
Ő kell neked az action elott
2019. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 papics ***** válasza:

Pia után egyél rágót, ne az maradjon már meg nekk, hogy sörízű a csókod xd

kérdezd meg tőle, hogy fogtok e a nyáron találkozni. Ez olyan hogy le fog neki esni, de mégsem olyan, hogy "szia szerelmes vagyok beléd, leszünk szerelmek *-*??"

2019. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég nehéz megoldani mert a barátja még szerelmes belé és valószínűleg a lány barátnőjének meg én tetszem ._.
2019. jún. 14. 07:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja meg persze annyi még hogy 2-3 héttel ezelőtt lett vége ennek a szoros barátosdinak a fiúval és még attól félek hogy ez neki túl sok lenne hogy még én is ,,bevalljam".
2019. jún. 14. 07:54
 7/7 papics ***** válasza:
Hát én ilyen helyzetben nem voltam. De ha most nem mondod, akkor mikor fogod tudni később?
2019. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!