Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Szóval ez a lány gyönyörű, kedves és nagyon szeretem, mindennél jobban, ezt ő nem tudja.

Van párja, de mivel ő jövőre megint Amerikában fog lakni ezért el megy. Szeretnék össze jönni ezzel a lánnyal. Valaki tudna segíteni? Félősebb vagyok.


2019. jún. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
rabold el és tartsd a pincében! xd
2019. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Párja van. Amíg együtt vannak, ebbe te ne avatkozz bele. Ha tényleg szereted, akkor jót akarsz neki, nem?

És ha igen, akkor amíg együtt van a fiúval, nem szólsz bele, nem teszed tönkre esetleg a kapcsolatukat. Főleg mert semmi sem biztosítja, hogy összejönne veled azért, mert szétmennek.

Attól még, hogy vissza megy Amerikába, nem jelenti azt, hogy szakítanak, simán lehet, hogy megoldják.

Szóval én azt javaslom, hogy legyél türelmes, és várj, vagy lépj túl a lányon, te is jobban jársz, és ő is.

2019. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második kommentelő, én egyáltalán nem akartam bele avatkozni, de ugyanakkor ezt a lányt nem tudom elengedni. Számtalanszor próbáltam meg, de nem sikerült. A fiú akivel együtt van, elég sok ember szerint csak ki akarja használni. A lányt az előző kapcsolata felemésztette. Neki ez a második, ebből a fiúból is csak azt vettem észre hogy ki akarja használni őt, ő pedig egy törékeny lány és nem viselné el ha 2/2 kapcsolatban kihasználnák. Az pedig, hogy nem szólok bele, hogy haggyam, hogy boldog legyen...szerinted neked sikerülne?

Szerintem sem. De azért köszönöm a tanácsodat és hogy szántál rám egy kis időt.

2019. jún. 8. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.

Minden ember más, és bár én lány vagyok, voltam már hasonló szituációban, és sikerült elengednem. Persze azt is teljesen megértem, hogy neked ez nem megy.

Ha úgy érzed, hogy a lány boldogtalan ebben a kapcsolatban, akkor először is szerintem valahogy beszélj vele erről.

Tudd meg, hogy hogy van, ha vagy vele olyan viszonyban, akkor beszélj vele a párkapcslatáról is.

Ha boldogtalan, akkor ki fog lépni ebből a kapcsolatból, és akkor eljön a te időd. Megvigasztalod a lányt, vele vagy, támogatod, és ha készen áll egy újabb kapcsolatra akkor lépsz

Ha pedig a fiú csak kihasználja (amit szintén nem tudhatsz biztosan), ki fog derülni.

Sok sikert neked előre is

2019. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!