Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felemészt a hiánya, mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felemészt a hiánya, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy fiúval az utóbbi egy évben kezdtük megismerni egymást (már jó pár éve ismerem de soha nem beszéltünk) és két hónapja már elmondtuk egymásnak hogy igen többet szeretnénk,teljesen megnyíltunk egymásnak.Konkrétan a legjobb barátnőm mellett ő lett az a személy akinek úgy éreztem tényleg bármit elmondhatok és ez kölcsönös is volt! El is hívott randira...de aztán pár hét múlva amikor szóbahoztam lekoppintott. Azóta nem is beszéltünk..már három hete, de beleőrülök.

Lehet túlzás ezt mondanom de ő volt a lelkitársam, imádtam belsőleg-külsőleg egyaránt! És ez az űr amit itt hagyott bennem... nem bírom.

Mindenki azt tanácsolja hogy felejtsem el de,ha az ilyen könnyen menne..!!:((

Mit tehetnék, hogy lassan de biztosan halványodjon az iránta érzett szerelmem?

18/L



2019. jún. 14. 19:30
 1/6 anonim válasza:

Keress valami hobbit amit szeretsz, ismerj meg más embereket vagy beszélj valakivel akinek kiöntheted a lelked. Valamelyik megoldással lassan, de biztos halványodni fog. A lényeg hogy, ahogy említetted az űrt valami töltse be.

18/F

2019. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt velem is volt egy hasonló szitu, most nem igazán írnám le. Habár akkor úgy gondoltam hogy maximálisan megbízhatok benne, jött a pofára esés. Persze nagyon fiatal voltam és nem láttam át a leányzón. Ma visszagondolva nagyon örülök hogy nem jött össze, úgy lezüllött az illető, de akkor iszonyatosan megviselt. Akkor voltam életemben elősször depressziós. Sajnos valószínűleg Nálad is lesz egy hullámvölgy, ilyenkor csak a sablon szöveget lehet hajtogatni. Keress hobbit, bulizz és verd ki a fejedből. Nekem akkor ez még nem adatott meg. Nem lesz könnyű, de sajnos sokan átmegyünk/átmentünk hasonlón.

18/F

2019. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt.

Ez is lesz. Most is, ahogy jön a nyár :)

2019. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van most :( . Bár nem jöttünk össze, jóllehet nem is ismertük egymást megfelelően, ő eldobott körülbelül, mert csupán őszinte voltam, s kifejeztem irányába, hogy amúgy rohadt szerelmes vagyok belé. Ezt sem ilyen konkrétan nyilván, de azért volt merszem elmondani neki, mert egy buliban végig velem kavart, megcsókolt, s mertem azt hinni, hogy nem szórakozik velem; erre rá is kérdeztem, mert manapság sajnos nem evidens, hogy ez szerelmet jelent, persze nem vallotta volna be, hogy amúgy tök komolytalanok a szándékai - még neten se -, ahhoz túl gyáva volt... Amúgy egyre több jelet adott az utóbbi időben, de úgy tűnik, mind hamisak voltak, hisz a találkát - amire már elég régóta vártam, izgultam miatta, s megígérte - előtte levő nap mondta le (magyarázat, s másik időpont ajánlása nélkül). Teljesen összetörtem, mert már a reményt is elvesztettem, amely legalább a várakozás során éltethetett. Borzasztóan hiányzik, már kb. fél éve szerettem, de most ki kell törölnöm őt a gondolataimból. Azért borzasztó nehéz ez, mert még haragudni se tudok rá,..., még mindig szeretem. Ám mégis próbálom nyomatékosítani magamban, hogy nem szabad, hogy megálljon az élet. Úgy gondolom, én intelligensen és őszintén tudattam vele érzéseimet, nem tehetek róla, ha ő ezt nem értékelte, esetleg nem volt elég bátor, hogy lépjen, nekem érett férfi kell, s nem fogok miatta elkeseredni, még annyi mindent tartogathat a jövő. Lehet, idővel meg is bánja, de én akkor már túlléptem rajta. Bár utálni sosem fogom tudni, s remélem megtalálja majd a boldogságot...Talán a szívem kis darabja mindig az övé marad, de fölösleges erőlködnöm, ha ez egy halálra ítélt szerelem, s ő nem tesz érte. El kell fogadnom; sokat sírok még miatta, de egyszer majd jobb lesz...legalábbis próbálok így hozzáállni. Nekem a legjobb barátnőm sokat segített, neki elmondhattam mindent, s sokkal könnyebb lett utána. Meg próbálok örülni az élet sok más dolgának: hogy van egy szerető családom, hogy kb. biztos, hogy bekerültem az egyetemre :)), ami miatt annyit izgultam, hogy fiatal vagyok, hogy élvezhetem az életet, bulizhatok stb. Vannak sokkal rosszabb helyzetben levő emberek, akik tudnak boldogok lenni az élet megpróbáltatásai ellenére, akkor én sem hagyhatom, hogy csupán egy személy tönkrevágja az életem. Ennyi, ezt kell tudatosítani magadban, s akkor menni fog. Idő kell, de menni fog. :)
2019. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18/L (utóbbi vagyok)
2019. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Keressetek valaki olyat, aki megbecsül:)

Akarom mondani, várjátok meg míg megtalál, a keresve-talált párkapcsolatok nagyon ritkán hosszú életűek sajnos

:) Sok szerencsét mindenkinek ♥

19/F

2019. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!