Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Felemészt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Felemészt a hiányérzet.

Figyelt kérdés
Szóval, tegnap összejöttem a jelenlegi barátnőmmel. 1 éve ismerem a suliból mert osztálytársak vagyunk. Mondta nekem mindig is hogy idő kell neki amire megszeret valakit és nekem is kellett. De már nyári szünet van és nem tudunk találkozni mert az anyja nem engedi. Az anyjáról azt kell tudni hogy nem engedi el sehova és igazából szerintem nem is szereti a lányát. Csak suliban tudtam vele találkozni. Tegnap összejöttünk és több órát beszélgettünk úgy hogy egymás fejét a másik vállára tettünk. Nekem már nagyon hiányzik a lány és nem tud semmit se csinálni ahhoz hogy az anyja elengedje. Nem tudom hogy fogok kibírni egy teljes nyári szünetet nélküle. Fel fog emészteni a hiánya. Mit tudnék ebben az ügyben csinálni? Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat. 16 / F

2019. jún. 14. 18:16
 1/5 anonim válasza:
Hány éves a lány?
2019. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyira sajnálom!:(( elhiszem hogy felemészt a hiánya.. az a baj hogy ezzel te nemigen tudsz mit kezdeni

De az azért elég durva hogy a lányt nem engedi el az anyja sehova:/ gondolom ő is 16éves...egy anyának nem kéne ekkora gátakat szabni egy ennyi idős lánynak:(

2019. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 16 éves a lány.

#2 nagyon köszönöm a válaszod. És hogy együtt érzel velem.:)

2019. jún. 14. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Az anyja soha nem dolgozik? Soha nem megy el otthonról? Nem megy sehova az a lány, barátnőzni, esetleg dolgozni se?

Engem is korlátoztak 16 évesen, de azért ez durva. Vagy lázad, vagy így nincs is értelme a párkapcsolatnak, meg úgy igazából a nyárnak sem.

2019. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 az a baj hogy 20 kmre lakik es baratnozni se engedik el. Amire én odaérnék hozza szerintem addigra mar hazaerne, forditva detto ugyanez.
2019. jún. 14. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!