Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem, szeret meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, szeret meg és én is öt! Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3,5 éve voltam együtt barátommal amikor három héttel ezelőtt szakított velem,mert feltekenykedtem... az utóbbi egy évben volt ez főleg probléma,és bár tudom,hogy semmi okom nem volt rá,mégis gyakran belenéztem a telefonjaba,hogy mit beszélget a lány ismerőseivel...emiatt úgy érezte h megfojtom és szakított velem. Mondta,hogy szeret de ezt nem bírja így,én szeretném neki bebizonyítani,hogy valtoztam az elmúlt majdnem egy hónapban,és nem miatta akarok csak megváltozni de magam miatt is. Az első két hétben beszélgettünk majd elmondta hogy nem tudja mi legyen,mondtam neki,hogy két hétig ne beszélgessünk,annyi idő alatt el tudja dönteni,hogy mit szeretne. Elmondtam neki,hogy hogy erzek iránta,hogy miben tudnék változtatni a kapcsolatunkert,és hogy megértem és elfogadom a döntését,bármi legyen is az.

Mi mást tehetnek meg ? :(


Egy kétségbeesett 20 éves lány


2019. febr. 28. 18:25
 1/6 nemtudommilegyenez ***** válasza:
Nem kell két hét. Ha kibírjátok akkor kibirjátok egymás nélkül végleg. Én irnek egy szep oszinte szoveget ezzel h megvaltoztal, nem leszek olyan,mindent megteszel erte illetve nem tudsz nelkule elni es hogy szeretned ha megbeszelnetek az egeszet, találkozatok. Nekem ez bevált, én ejszaka irtam ugy hogy nem birtam aludni a hiányától. Mi mondjuk egy napot se birtunk ki sose egymás nélkül. Valaki mindig kereste a másikat. És mi ennel 100x durvabb dolgokon is vesztunk ossze. Szval hajra szerintem ez egy probat meger
2019. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemtudommilegyenez ***** válasza:
+ ha a szep szöveg után is ezt csinálja zárd le. Nagyon nagyon nehez ennyi idő után tudom.. de ha ő nem hajlando elfogadni a bocsanatkeresedet es valtozasodat ami gondolom azert nehéz. Akkor takarodjon.
2019. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ! Tegnap írtam neki pont egy vallomást,de szeretnek neki időt hagyni,sajnos ő nem az a típus aki egyből megbeszéli a problémákat hanem idő kell neki amíg átgondolja és megnyugszik. Úgyhogy ezért szeretnék várni meg egy hetet körülbelül. Ha siettettem,akkor szerintem csak rosszabb lesz :(
2019. febr. 28. 18:58
 4/6 nemtudommilegyenez ***** válasza:

Azóta esetleg valami?

Ha nem beszéltek 2 hetig sztem ne írj rá es hagyd h ő keressen. Aztán ha keres az mar szerintem alapbol jo jel es akkor megint elmondhatnad neki ezeket, kiveve ha le akarja zarni akkor ne irj semmit legy higgadt es irjal neki valami olyat h rendben szia es ennyi, ez fogja a legjobban bantani ha ugymond ,,konnyen felfogod" ha nekem ilyen lenne az akit szeretek azonnal visszahuznam magamhoz vagy nemtudom🤷 de ez olyan logikus ez rosszabb neki mintha te futnál és elkenyemlesedne

2019. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Hat igazából tegnap beszéltünk és feljött a téma. Azt mondta hogy meg mindig szeret de neki elég volt ennyi. Igazából az utóbbi két hétben ha beszéltünk a témáról akkor folyton azt mondta,hogy neki most nem kell kapcsolat és egyelőre nem akar senkit maga melle mert jó neki egyedül. Tegnap megbeszéltük hogy szeretjük egymást és így zártuk le a beszélgetést. Ha most nem fogom keresni akkor írni fog nekem ? Annyira kétségbe vagyok esve... :(
2019. márc. 2. 06:30
 6/6 nemtudommilegyenez ***** válasza:
Ha szeretne tőled valamit akkor mindenképp írni fog és neki kell írni. Én nem bírnám ki hogy ne keressem ezek után amennyit együtt voltatok. De persze te se legyél buta ha azt mondja hogy nem hát akkor nem. Így járt. Majd idővel (lehet több het) rájön hogy de idióta volt amikor ellokott teged mikor te csak boldoggá akartad tenni. Én simán megcsinálnám hogy na akkor nem és akkor fusson ő utánad, persze ez nehéz így hogy szereted.
2019. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!